.

Tvář Lybaru již na letošních vánočních balíčcích!

Dárky

Tvář Lybaru již na letošních vánočních balíčcích!

lybarTaky nepatříte mezi ty, kteří dárky nakupují průběžně a v listopadu už mají dárky zabalené? Nepropadejte panice, i letos bude z čeho vybírat, třeba i den před Vánocemi. Značka vlasové kosmetiky Lybar připravila pro vánoční trh 2009 typ originálního dárkového balení vlasového stylingu, který je k dostání na pultech již od října. Vybere si každý, na výběr je několik variant, včetně posledních novinek.

lybarBalíček Lybar letos na regálech rozhodně nepřehlédnete, do očí vás totiž udeří rozesmátá tvář sympatické dlouhovlasé blondýnky. Ta mladá dáma se jmenuje Petra Hlavatá a je novou tváří značky Lybar. Éterickou maminku 5letého synka si brzy budou všichni zákazníci spojovat s tradiční značkou české vlasové kosmetiky.

Lybar připravil pro rok 2009 hned sedm provedení dárkových balíčků s vlasovým stylingem. Pět etují s novou tváří Lybaru na průhledném plastovém obalu obsahuje stylingovou dvojici - lak a tužidlo, a v dalších dvou najdou zákazníci dokonce tři výrobky.

lybarLybar tripack MAXX VOLUME - lak a tužidlo Vital Hair Maxx Volume pro objem vlasů doplněný o bezoplachovou regenerační kúru Vital Hair

Lybar tripack SHINE LOOK - lak a tužidlo Vital hair Shine Look s extra silným fixačním účinkem a uhlazující spray pro žehlení vlasů. Po aplikaci získají vlasy oslnivý lesk.

Lybar duopack EXTRA HARD - lak a tužidlo s extra silným tužícím efektem.

lybarLybar duopack EXTRA SHINE - lak a tužidlo s extra silným tužicím efektem a látkami pro vysoký lesk vlasů

Lybar duopack HARD - nejpoužívanější a nejoblíbenější lak a tužidlo se silným tužícím účinkem.

Lybar duopack MEGA HARD - lak a tužidlo s extrémně silným tužícím efektem.

Lybar duopack MAXX VOLUME - lak a tužidlo Vital Hair Maxx Volume pro objem a přirozený vzhled vlasů.

Dárková balení stylingu Lybar můžete koupit ve všech dobrých drogeriích, supermarketech i hypermarketech. Jejich cena se liší podle typu prodejny, duopacky v průměru kolem 120 Kč, tripacky cca za 175 Kč.

www.nahlavu.net

 

   
20.11.2009 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme