Novinky

Tuto tradici u nás nectíme

píše náš čtenář s nickem 1002. A tak svůj příspěvek zaměřil spíš na předvánoční atmosféru a nakupování. Radí, abychom byli v klidu a zbytečně se nestresovali. To se lehko řekne, že?

Dobrý den. Advetní věnec nemáme ale možná si ho pořídíme, kdo ví..ale tuto tradici u nás nectíme.A co se týče Vánoční výzdoby, ano, tu máme, samozřejmě tomu vévodí stromeček..ale na to je ještě brzo, vždyť není ani prosinec..
Ale je pravda, že takovéto kouzlo Vánoc dekorace skvěle navodí:) A jestli v předvánočním období šílíme nebo jsem v klidu? Snažíme se být v klidu, protože Vánoce přece nejsou o tom, že 24 sedneme ke sváteční večeři utahaní, vystresovaní a splavení. Jo

,jsou to svátky klidu a míru - i když tomu stresu se člověk uplně nevyhne. Dárky sice nakupujeme i v prosinci ..ale začínáme už koncem léta. Ale do obchodu a nákupáku vyražíme i v prosinci a tam sice hrajou koledy,ale kolikrát mám pocit,že lidé kolem uplně běsní a vždycky si před svátkama v potravinách říkáme, že ty lidi dělaj jako kdyby měly být obchody zavřené půl roku.

I když se člověk snaží sebevíc,tak se ho ten frmol dotkne.. A nejvíc mě „dostávají „ lidé - to po celý rok, nejen před Vánoci ..-co si v obchoďákách vezmou velký koš a pak si ho postaví v uličce napříč a tváří se dotčeně, když je člověk poprosí o uhnutí. Přiznávám, že někdy ten košík prostě odsunu a za partnerčina hlasitého komentáře „ Další blbec v nákupáku“ projíždíme dál..občas se partnerka ještě otočí a z usměvem řekne -ano, to bylo na Vás .. A to samé to vykecávání v prostřed uličky- no tohle prostě nikdy nepochopím..

Přeji co nejméně shonu :) A nezaspomeňte, že to jde i v klidu:) Výsledek je stejný jako cesta ke sváteční tabuli plná stresu a zmatkování - ale je to daleko příjemější:)

1002

Milý 1002, pokud se vám daří udržet váš pověstný klid, tak vám tiše závidím

Text nebyl redakčně upraven

   
27.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme