Od této chvíle můžete až do večera hrát tři turnaje v Samolodích. Ukážou nám, jak blahodárný vliv na důvtip má pití buď piva, vína nebo čirá abstinence. Ale nebojte, mám tu i pravidlo pro čtenářky, které holdují i pivu i vínu - ty mohou hodně ovlivnit!

Pravidla turnajového trojboje v Samolodích jsou jednoduchá.

  • Jste-li pivařka, hrajte jen a jen Pivní turnaj.
  • Jste-li vinařka, hrajte jen a jen Vinný turnaj.
  • Jste-li abstinentka, hrajte jen a jen Abstinenční turnaj.

Cílem je dosáhnout 45 sestřelů a méně. Po skončení turnaje nám to ukáže (podle počtu úspěšných soutěžících), která ze tří zmíněných skupin je v této hře nejdůvtipnější. Potažmo se tak dozvíme, zda je pro organismus blaodárnější konzumace piva, vína či abstinence.

Stejně tak nám množství čtenářek, které nedosáhnou této hranice v turnaji prozradí, kdo je njevětší loser.

Jasně, z výše zmíněného plyne, že hrajem pro zábavu!

A nejvíc se budou bavit ty čtenářky, které se rády napíjí pifka aj vínečka. Ty totiž mohou řádit v Pivním i Vinném turnaji, jak se jim zlíbí a ovlivnit tak úspěšnost té či oné skupiny.

Téma dne 5. září 2013: Pivo, nebo víno

  • Jste pivařka, nebo vinařka?
  • A dokážete svůj vztah k těmto dvěma mokům popsat?

Toto téma je pojaté trochu jinak, než jste byly doposud zvyklé. Jeho stěžejní část bude sice postavena na čtenářských příspěvcích, ale ty vyjdou během dne jen 4. Posílat příspěvky můžete 5.9.2013 na e-mailovou adresu redakce do 12.30 hodin. Příspěvky, které přijdou později už nemají šanci na uveřejnění, byť by byly sebelepší. A proč tohle omezení?

Celé dopoledne budou vycházet redakční novinky, ve kterých se budou k tématu vyjadřovat osobnosti a odborníci. Krom nich budeme vydávat i novinky z aktuálního dění.

Odpoledne pak z příchozích čtenářských příspěvků vybereme 4 nejlepší a ty postupně uveřejníme (cca ve 13.30, 14.00, 14.30 a 15.00). Jakmile budou uveřejněny všechny čtyři, vydáme anketu (odhadem v 15.10), ve které budete mít přesně hodinu na to, abyste rozhodly, který z uveřejněných příspěvků je nejlepší a zaslouží si dárek. Jakmile tato dramatická hodina skončí, skončí i téma a bude následovat vyhlášení.

Doufáme, že vás tahle změna v editaci bude bavit!

A o jaký dárek budete takto soutěžit? Myslím, že je vhodný pro pivařku i pro vinařku, ale vzhledem k jeho křehkosti by bylo dobré, dojít si pro něj do redakce (to se pak ještě s výherkyní domluvíme). No, zasláním příspěvku každopádně souhlasíte s tím, že vám bude výhra doručena s rizikem poštovního rozbití. Cena totiž je: šest piv Gambrinus s příchutěmi a dvě krásné skeleničky na šampaňské.

vyhra

Reklama