Do krve jsem se pohádal čtenářkou Enkou1. Šlo o dnešní turnajový trojboj, kde nám, abstinentům zákeřně (a prý zcela neúmyslně) zhoršila skóre. Uložil jsem jí proto trest.

Zasvětím vás, milé čtenářky, do mého dnešního sporu s Enkou1. Proběhl v diskuzi pod touto novinkou...

Enka1 se zde alibisticky pokoušela odůvodnit to, že zkazila průměr v turnaji nám abstinentům. Prokoukl jsem jí a uložil jí za to trest klečení na hrachu s fotodůkazem do redakční pošty.

K plnění úkolu se postavila šalamousky, což oceňuji a provinění jí odpouštím.


Zasílám fotodůkaz o splnění trestu za proniknutí do turnaje k abstinentům. Opravdový hrách nebyl k dispozici, musela jsem volit náhradu.
Samotnou mě vstup do Vašich řad velmi mrzí ;-)

hrach

enka

Enka1


Jen upozorňuji, že tahle novinka je nad rámec tématu, aby nedošlo k nějakým nedorozuměním.

Téma dne 5. září 2013: Pivo, nebo víno

  • Jste pivařka, nebo vinařka?
  • A dokážete svůj vztah k těmto dvěma mokům popsat?

Toto téma je pojaté trochu jinak, než jste byly doposud zvyklé. Jeho stěžejní část bude sice postavena na čtenářských příspěvcích, ale ty vyjdou během dne jen 4. Posílat příspěvky můžete 5.9.2013 na e-mailovou adresu redakce do 12.30 hodin. Příspěvky, které přijdou později už nemají šanci na uveřejnění, byť by byly sebelepší. A proč tohle omezení?

Celé dopoledne budou vycházet redakční novinky, ve kterých se budou k tématu vyjadřovat osobnosti a odborníci. Krom nich budeme vydávat i novinky z aktuálního dění.

Odpoledne pak z příchozích čtenářských příspěvků vybereme 4 nejlepší a ty postupně uveřejníme (cca ve 13.30, 14.00, 14.30 a 15.00). Jakmile budou uveřejněny všechny čtyři, vydáme anketu (odhadem v 15.10), ve které budete mít přesně hodinu na to, abyste rozhodly, který z uveřejněných příspěvků je nejlepší a zaslouží si dárek. Jakmile tato dramatická hodina skončí, skončí i téma a bude následovat vyhlášení.

Doufáme, že vás tahle změna v editaci bude bavit!

A o jaký dárek budete takto soutěžit? Myslím, že je vhodný pro pivařku i pro vinařku, ale vzhledem k jeho křehkosti by bylo dobré, dojít si pro něj do redakce (to se pak ještě s výherkyní domluvíme). No, zasláním příspěvku každopádně souhlasíte s tím, že vám bude výhra doručena s rizikem poštovního rozbití. Cena totiž je: šest piv Gambrinus s příchutěmi a dvě krásné skeleničky na šampaňské.

vyhra

Reklama