.

Turecko – tipy na výlet!

Cestování

Turecko – tipy na výlet!

Že je Turecko nádherná země, kde vás čeká úžasná relaxace, koupání, opalování, pestrá strava a milí lidé, to jsme vám již napsali. Dnes vám přinášíme několik tipů na výlety a další aktivity, které zde také naleznete. Většina výletů se dá absolvovat ze všech letovisek, takže neváhejte a vybírejte z nabídky, kterou pro vás připravila cestovní kancelář GlobalTour v rámci svých zájezdů do Turecka!

 

ANTALYA CITY TOUR

výlet zdarma

Turecko

Výlet po památkách města Antalya. Uvidíte Hadrianovu bránu, Flétnový minaret, Hodinovou věž a budete mít možnost si prohlédnout historické centrum Kaleci, rybářský přístav a projít se po Ataturkově náměstí. Ti z vás, kteří se zajímáte o nakupování, budete mít příležitost. Během cesty navštívíte kožešnictví, zlatnickou dílnu a shlédneme i vázání koberců. Výlet se koná při minimálním počtu 8 osob.

VÝLET LODÍ

35 Euro

Zažijte překrásnou plavbu kolem pobřeží s výhledem jak na moderní město, tak i na široké moře. Během plavby se můžete několikrát vykoupat, opalovat na lehátku nebo se občerstvit v lodním baru. Je možné si za extra příplatek doplatit kurz potápění pod profesionálním dozorem místních instruktorů.

RAFTING

35 Euro
Adrenalinový výlet pod zkušeným doprovodem profesionálního lodivoda se odehrává na řece Korpulu, která protéká národním parkem. V ceně máte oběd a během tohoto výletu se uskuteční několik přestávek na koupání. Během jízdy bude přítomen kameraman, který Vám na konci výletu nabídne k prodeji DVD nebo fotografie z celého dne.

DELPHIN SHOW

35 Euro
Výlet je vhodný nejen pro rodiny s dětmi. Hodinová show, při které se Vám bude tajit dech. Vystoupení dvou druhů delfínů a lachtana. V delfináriu máte možnost se i vyfotografovat s delfíny nebo si s nimi za příplatek zaplavat.

AQUAPARK

35 Euro
Pojďte s námi do světa skluzavek, tobogánů a různých vodních atrakcí. V ceně výletu je i občerstvení.

GREEN CANYON

35 Euro
Zelený kaňon bude pro vás smyslovým zážitkem. Obklopeni překrásnou panenskou přírodou pohoří Taurus si budete moci zaplavat v chladné vodě kaňonu.

Turecko

POTÁPĚNÍ

70 Euro

Pod vedením zkušených instruktorů můžete obdivovat bohatou faunu a flóru podmořského světa. Nabídka platí nejen pro zkušené potápěče, ale i pro začátečníky. Tohoto výletu se mohou zúčastnit i ti, kteří se nechtějí potápět za sníženou cenu 35 €.

JEEP SAFARI

40 Euro
Tento výlet je adrenalinovým dobrodružstvím. Budete projíždět řekou, bahnitou cestou nebo lesem pod vedením profesionálních řidičů. Během jízdy bude přítomen kameraman, který Vám na konci výletu nabídne k prodeji DVD nebo fotografie z celého dne.

TURECKÁ NOC

35 Euro
Večer plný zábavy, ukázka břišních tanců, tradiční turecké svatby a ohnivá show zaručuje dobrou zábavu. Cena zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických napojů.

TAHTALI

35 Euro
Tahtali 2 365 m. Během našeho výletu se na vrcholek hory vydáme kabinovou lanovkou. Odsud je překrásný výhled na moře, letovisko Kemer, národní park Olympos a na stejnojmennou horu a vesničku. Výlet je možný pouze z letoviska Kemer.

PAMUKKALE

Turecko

65 Euro
Celodenní výlet s obědem za krásou, která je zapsaná ve světovém dědictví UNESCO. Termální vody bohaté na vápenec vytvořily v průběhu tisíciletí nádherné kaskády. Součástí prohlídky je i antické město Hierapolis. Minimální počet účastníků 10 osob. Upozorněni: tento výlet se koná od časných ranních do pozdních večerních hodin.

Pozor akce 1000,- slevy na každou dospělou osobu pro čtenářky Žena-in!

Global tourV rámci naší spolupráce s cestovní kanceláří GLOBALTOUR můžete využít speciální slevu ve výši 1000 Kč na každou dospělou osobu pro všechny čtenářky Žena-in, která je kombinovatelná se všemi dalšími slevami kromě lastminute. Sleva není časově limitovaná. Čtenářky, které jí budou chtít využít, napíší pouze do poznámky při objednávce zájezdu kód „žena-in“.

Nabídku najdete na www.globaltour.cz

   
31.05.2011 - Středomoří - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Lukaško [*]

  Ahoj dámy poradíte mi? Planuju dovolenou pro mě a ženu no a chceme vzit i naše děcka někam do tepla a dočetl jsem se na stránkách nev-dama o programu orange klub mate s tím někdo zkušenost?

  superkarma: 0 02.07.2015, 14:13:00
 2. [6] karolina78 [*]

  Já jsem byla loni v Turecku a fantastická dovolená. Moc jsem si to užila, vyhledala jsem si pohodlně recenze hotelů a podle toho jsem se rozhodla.

  superkarma: 0 24.07.2014, 14:37:19
 3. [5] marienka-m1 [*]

  V Turecku jsme byli, když jsme dovolovali v Bulharsku, je tam krásně Sml67

  superkarma: 0 21.02.2013, 14:54:56
 4. avatar
  [4] Tulinka [*]

  Při letošní dovolené v Turecku jsme se též pídili po Delphin show.Na schůzce s naším delegátem nám bylo oznámeno,že je tato atrakce od loňského roku zrušená-zakázána Sml80 Plno delfínu vyčerpáním zahynulo Sml15

  Tureckou noc jsme měli na hotelu.

  superkarma: 0 31.05.2011, 16:04:52
 5. avatar
  [3] JITA72 [*]

  Tak to je taky můj sen Turecko a vidět

  PAMUKKALESml59

  superkarma: 0 31.05.2011, 14:35:54
 6. avatar
  [2] denkas [*]

  ach aaaach,to je krásaSml59

  superkarma: 0 31.05.2011, 13:37:09
 7. avatar
  [1] ahoi [*]

  To je krása... achjo, mít tak dost cash na cestování, tak mně tady nic nedrží

  superkarma: 0 31.05.2011, 11:49:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme