.

Turecko: Pozor akce 1000,- slevy na každou dospělou osobu pro čtenářky Žena-in!

Cestování

Turecko: Pozor akce 1000,- slevy na každou dospělou osobu pro čtenářky Žena-in!

Dovolená v Turecku s cestovní kanceláří GLOBALTOUR

Turecko

V rámci naší spolupráce s cestovní kanceláří GLOBALTOUR můžete využít speciální slevu ve výši 1000 Kč na každou dospělou osobu pro všechny čtenářky Žena-in, která je kombinovatelná se všemi dalšími slevami kromě lastminute. Sleva není časově limitovaná. Čtenářky, které jí budou chtít využít, napíší pouze do poznámky při objednávce zájezdu kód „žena-in“.

Turecko

Protože víme, že vedle oblíbeného Řecka a řeckých ostrovů budou naše čtenářky cestovat i do Turecka, navázali jsme spolupráci s cestovní kanceláří GLOBALTOUR www.globaltour.cz, která se specializuje na dovolenou v Turecku. Budeme vám pravidelně přinášet tipy na dovolenou, tipy na zajímavé hotely a slevové akce, které vás jistě budou zajímat. Tato cestovní kancelář nabízí ubytování v oblíbených oblastí jako je Alanya, Side, Belek, Antalya, Beldibi, Kemer.

Turecko

Do Turecka se jezdí již od května, kdy je tam příjemné teplo, tak si prohlédněte aktuální květnovou nabídku, která je výhodnější než dovolená v letní sezoně!

Turecko

Vše najdete na www.globaltour.cz

Napište si o katalog zdarma!

Už jste byla v Turecku? Líbila se Vám tato země? Která z destinací v Turecku Vás nejvíce okouzlila? Kterou destinaci doporučujete? Napište nám příběh o Turecku a vyhrajte BIO-PEELING KIT Dermo profesional od Oriflame v hodnotě 599Kč. Své příspěvky pište pod tento článek.

   
08.04.2011 - Tipy - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [44] florbal [*]

  Tak mě čas na takové výlety vypršel.Je mi to líto,můj táta tam pracoval nějaký čas a to jsem jedenkrát jela s ním,nakládal a převážel koně.Moc času jsme neměli,ale přece jsme něco  málo viděli,je to tak 40 let nazpátek.Jsem trhlá teď se Šeherezádou,sedět si jako Onurova máma v domku u moře,nebyla by to nádhera?Musí tam být nádherně.Sml59

  Představte si,že jsem před 2 měsíci vyhrála zájezd pro 2 osoby do Turecka za 40tisíc.Držela bych pár facek,špatně jsem si přečetla instrukce,byly v němčině a o den jsem to prošvihla.No nejsem já v-l na entou?Určitě bych sama nejela,ale mohl to být nádherný dárek,pro moje holky.Sml59

  A proto mladým radím,jezděte,cestujte,poznávejte,to Vám nikdo nevezme.Za totáče jsem měla prachy,ale nikam se nesmělo,jedenkrát Split Jelsa Dubrovník..na to se nezapomíná;Sml59teď se může všude,ale chybí prachy a zdravíčko neslouží.Sml80

  superkarma: 0 05.07.2011, 21:30:59
 2. [43] anka6252 [*]

  V Turecku jsem nebyla,ale chtěla bych se tam někdy podívat.Sml30

  superkarma: 0 15.06.2011, 16:28:20
 3. [42] Maryene [*]

  V Turecku jsem ještě nikdy nebyla. A vzhledem k tomu, že už celý rok se pokouším neúspěšně hledat práci, vidím to tak, že v nejbližší době se nepodívám ani do Turecka ani nikam jinam. Přesto cestování velmi miluju a proto alespoň pomáhám synovi s tvorbou stránek v jeho internetové cestovní agentuře. V Turecku je tolik krásných míst, že by nestačil jeden život je poznat všechna, natož všechna další krásná místa na naší planetě. A tak cestuji zatím alespoň virtuálně, díky tomu už znám kdejakou pláž, destinaci i pamětihodnost. Až přijde čas tak doufám, že něco z těchto míst budu mít možnost poznat i osobně.

  superkarma: 0 01.06.2011, 09:33:05
 4. avatar
  [41] bonda [*]

  Na letecký zájezd nemám jako samoživitelka s vysokoškolákem peníze, vlastně na žádný zájezd,  a už asi nikdy ani mít nebudu. Jako učitelka si nemohu dovolit slevové zájezdy mimo prázdniny. A jestli se vůbec dožiji důchodu, tak na cestování taky nebudu mít, budu ráda, když nějak přežiji. Turecko nebo Řecko ale bylo můj sen.

  superkarma: 0 20.04.2011, 13:28:21
 5. avatar
  [40] monkee [*]

  Dovolená v Turecku? Ano, ano, mám ji v plánu. Reference přímo od zdroje: neteř pracovala v CK a zajišťovala služby právě v Turecku (a také Egyptě). V rámci svých pracovních povinností letěla osobně poznat všechny nasmlouvané destinace, aby mohla klientům CK fundovaně doporučit konkrétní hotel podle jejich požadavků. Napoprvé letěla sama, další rok si směla vzít ssebou jednoho člena rodiny jako doprovod. Letěla s ní moje sestra a té přímo učarovalo Side. Okouzleně mi o něm po návratu vyprávěla a domluvily jsme se, že nějakou příští dovolenou "spácháme" společně právě tam. Sml22

  superkarma: 0 18.04.2011, 18:18:55
 6. [39] vodafon [*]

  V Turecku jsem nebyla je to můj sen. Byla tam má dcera, která chuděra dostala průjem!Sml23Příště jede jedině se slivovicíSml59

  superkarma: 0 18.04.2011, 15:43:14
 7. [38] babaz [*]

  V Turecku jsem ještě nebyla, ale určitě podle médií a TV infromací  velmi bych ráda navštívila tuto zemi.

  Antálii

  superkarma: 0 18.04.2011, 13:34:54
 8. [37] veerac [*]

  V Turecku jsem byla dvakrát. Pokaždé v Alanyi. Nádherná Kleopatřina pláž, kde jsem trávila převážnou část dne. Dokonce i noční koupání bylo kouzelné. Večery jsme trávili procházkami po městě. Jednou jsme dokonce zabloudili. Za pomoci domorodců jsme po delší době hotel našli. Zajímavé jsou jejich trhy. Nejvíce mě bavilo smlouvání cen. Krásný park se spoustou jezírek a v nich plavali rybičky. Zaujali mě různé vodopády. Též jsem využila proslulé turecké lázně. Můj názor je "kdo je nevyzkouší, jako by v Turecku nebyl." Všem vřele doporučuji. Navíc přijedete krásně opálený, i když pojedete v září. V této době je moře nádherně teplé a vše je tam levnější.

  superkarma: 0 18.04.2011, 10:48:10
 9. [36] veerac [*]

  mamoch — #31 V Turecku jsem byla dvakrát. Pokaždé v Alanyi. Nádherná Kleopatřina pláž, kde jsem trávila převážnou část dne. Dokonce i noční koupání bylo kouzelné. Večery jsme trávili procházkami po městě. Jednou jsme dokonce zabloudili. Za pomoci domorodců jsme po delší době hotel našli. Zajímavé jsou jejich trhy. Nejvíce mě bavilo smlouvání cen. Krásný park se spoustou jezírek a v nich plavali rybičky. Zaujali mě různé vodopády. Též jsem využila proslulé turecké lázně. Můj názor je "kdo je nevyzkouší, jako by v Turecku nebyl." Všem vřele doporučuji. Navíc přijedete krásně opálený, i když pojedete v září. V této době je moře nádherně teplé a vše je tam levnější.

  superkarma: 0 18.04.2011, 10:46:17
 10. avatar
  [35] raduga [*]

  V Turecku jsme byli predloni a moc se nam v Antalyi libilo. Moc doufame, ze se tam letos nebo pristi rok opet podivame.

  superkarma: 0 17.04.2011, 21:47:52
 11. [34] hanzaj [*]

  Bohužel jsme v Turecku nebyla a doufám že se mi v budoucnu tuto určitě krásnou zemi podaří navštívit.Sml58

  superkarma: 0 17.04.2011, 19:54:51
 12. [33] barkii [*]

  V Turecku jsem zatím nebyla ale určitě bych se tam někdy ráda podívala,je to určitě zajímavá země.Sml16

  superkarma: 0 17.04.2011, 19:51:46
 13. [32] renatkazaj [*]

  V Turecku jsem ještě nebyla ale určitě bych se tam v budoucnu ráda podívala.Sml22

  superkarma: 0 17.04.2011, 19:47:55

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [31] mamoch [*]

  Jednoznačná volba - TURECKO- letos už posedmé. A vždy na přelomu září a října, Alanya. Kleopatřina pláž - pokaždé jiný hotel a vždy naprosto skvělé. 

  1. na komentář reaguje veerac — #36
  superkarma: 0 16.04.2011, 22:07:00
 2. [30] Verča27 [*]

  V Turecku jsem zatím byla pouze jednou, ale musím napsat, že tato země toho nabízí hodně. Ať už jste založením spíše rekreant, který se od svého místa na pláži vzdálí nejdále k hotelovému baru, nebo vášnivý turista lačný za 10 dní vidět co nejvíce místních pozoruhodností. Turecké moře, aspoň pobíž Antalye, kde jsem se rekreovala já, je čisté, teplé a slané, jak to máme my suchozemci ze středu Evropy rádi. Strava v hotelích je převážně mezinárodní, ale pochopitelně ozvláštněná i vlivem skvělé turecké kuchyně. Návštěva místního bazaru a hlas muezzina z blízké mešity dodává dovolené exotický nádech a v počtu antických památek si Turecko nic nezadá s Řeckem. (Řekové doufám prominou.) Osobně jsem se projela lodí po řece Manavgat a pokochala zvláštním kouzlem jejich vodopádu. Město Side s ruinami Apolonova a Athenina chrámu mě doslova okouzlilo. Jaká škoda, že jsem svého milého nechala doma, protože si nedokážu představit nic romantičtějšího než se ve dvou procházet místy, kde se prý kdysi scházela i Kleopatra s Antoniem. Bohužel jsem během své dovolené neviděla proslulý "bavlníkový hrad" Pamukkale, ale co, aspoň mám záminku se do Turecka jednou vrátit. Rovněž jsem nevyzkoušela proslulé turecké lázně, i když v hotelu pochopitelné jedny byly. Během prvního dne mě totiž na pláži oslovil bíle oblečený pán a zdvořile, ale neodbytně mě tam zval. Tento člověk, kterého mí bratři překřtili na "úchylného tureckého maséra" mě pak neúspěšně lákal do svého království ještě tři dny. Poté se začal věnoval skupince bledých německých turistek, což pochopitelné urazilo moji ženskou hrdost. Po kúře v tureckých lázních vám prý nehrozí spálení od sluníčka a opálení prý vydrží skoro věčně. Jestli to ale funguje se budete muset zeptat těch německých slečen. Já se nespálila díky UV filtru v krému, ovšem teď jsem už zase nezdravě bledá.

  superkarma: 0 15.04.2011, 17:13:31
 3. [29] iva.h [*]

  Bohužel Turecko je země, kterou jsem ještě neměla možnost poznat. Ráda poznávám nové země, památky, kulturu a vše ostatní. Ale momentálně nejen na Turecko mohu zapomenout. Čekáme rodinu, takže na cestování do cizích krajů můžeme v brzké době zapomenout. Ale i u nás v České republice je krásně!!!

  superkarma: 0 15.04.2011, 15:04:23
 4. avatar
  [28] maje [*]

  v turecku jsem ještě nebyla, ale rozhodně je to jedna ze zemí, kterou bych navštívit chtěla.

  superkarma: 0 15.04.2011, 14:34:04
 5. [27] Roland [*]

  V Turecku jsem byla na dovolené již 2x a určitě tuto zemi ještě někdy navštívím. Byla jsem tam se vším spokojená - teplé počasí, skvělé ubytování, příjemní a pohostinní lidé.Určitě stojí za to navštívit turecké lázně, dále turecké pamětihodnosti jako např.Pamukkale,Efez,města: Istanbul,Antalyia.Úchvatné jsou mešity. - Prostě Turecko mohu vřele doporučit !Sml16

  superkarma: 0 15.04.2011, 14:25:18
 6. [26] pavel61 [*]

  Ano v Turecku jsme již byli a sice v destinaci Kusadasi a byla to pro nás prozatím ta nejkrásnější dovolená, plná nádherných zážitků a krásných výletů, třeba na Pamukale, Efez apod.

  Strava byla vynikající a personál se o nás staral výborně.

  Určitě se do Turecka vydáme, alespoň ještě jednou na podobnou překrásnou dovolenou.

  superkarma: 0 15.04.2011, 13:11:56
 7. [25] Šári [*]

  Bohuže Turesku je destinace, kterou jsem ještě neměla možnost procestovat, ráda poznávám novou kulturu a hlavně památky. Vždy na mě dýchá tajemno a cosi zvláštního, historického...

  superkarma: 0 15.04.2011, 10:02:10
 8. [24] Inana [*]

  V Turecku jsem byla asi před šesti lety, protože se bojím létat a cesta trvá cca 3 hod., požádala jsem svoji kolegyni, které vykládá karty, aby se podívala co mne čeká. Maruška vyložila karty, podívala se na mne a řekla: Let bude v pořádku, ale vidím tam nějaký malý úraz, vezmi si krabičku první pomoci. Vypadá to na  naražený palec u nohy, nebo něco podobného. Tak jsme se s manželem vypravili na očekávanou dovolenou. Letěla jsem v letních šatech a v pantoflích na podpatku. Když jsme v Antalyi vstoupily do letištní haly, která je celá z mramoru, podjela mi noha a já si zvrtla kotník. Ihned jsem psala SMS, že to funguje. Slaná voda ale kotník brzy vyléčila.Sml16

  superkarma: 0 15.04.2011, 08:47:06
 9. [23] RenataM [*]

  V Turecku jsem bohužel nebyla, ale moc ráda bych se tam jednou podívala. Sml16  Sml22 Sml36

  superkarma: 0 14.04.2011, 19:03:21
 10. [22] etka [*]

  v zahraničí jsem byla nejdále v PL, takže ani Turecko jsem nenavštívila, snad se to někdy změní...................................

  superkarma: 0 14.04.2011, 18:56:26
 11. [21] jija [*]

  V Turecku jsem byla předloni na poznávacím zájezu  jihozápadní okruh. Vyjížděli jsme z Antálie, přes Myru, Lýkii, plavili se lodí řekou Dalyan na Iztuzu beach (želví pláž) kolem útesů lemovaných královskými hroby, do Kusadasi, Efezu, antické město Hierapolis a Pomukalle. Byla to paráda, každý den plně nabitý program se spoustou historie, koupáním i krásnou přírodou.

  superkarma: 0 14.04.2011, 17:39:21
 12. [20] Beáta [*]

  V Turecku jsem nikdy nebyla, byli jsme všude možně, ale v této krásné zemi ještě ne, příští léto ji máme v plánu, tak snad to vyjde

  superkarma: 0 14.04.2011, 09:18:53
 13. [19] anité [*]

  V Turecku jsem nikdy nebyla, ale moc by mě lákalo navštívit právě tuhle zemi, slyšela jsem spoustu chvály na dovolenou právě v Turecku.

  superkarma: 0 13.04.2011, 23:09:58
 14. avatar
  [18] krokodylice [*]

  Když jsme před lety byli s rodiči v Bulharsku, byli jsme kousek od tureckých hranic. Moc by nás lákal výlet až tam, ale tenkrát to bez příslibu nešlo. Viděli jsme tedy kousek té tajemné nedostižné země v dálce...

  superkarma: 0 13.04.2011, 20:32:36
 15. avatar
  [17] babytka [*]

  V Turecku jsem byla,navštívili jsme Alanyi a Side - to je kouzelné město plné památek.A nezapomenutelná byla návštěva mešity,Manavgatských vodopádů a také chuť zmrzliny z kozího mléka.Chtěli jsme tam také počít naší holčičku,ale to se nám nepovedlo(na rozdíl od lelinky),to jsme pak dohnali až doma,alespoň až dítě bude chtít vidět,kde bylo počaté nemusíme až do Turecka.Ale doufám,že se tam ještě někdy podívám....

  superkarma: 0 13.04.2011, 17:31:53
 16. [16] ar [*]

  v Turecku jsem nikdy nebyla,jen u moře v Itálii.Manžel nebyl u moře nikdy,ale láká ho to

  superkarma: 0 13.04.2011, 13:01:56
 17. [15] lenour [*]

  V TURECKU JSEM NIKDY NEBYLA,VIDELA JSEM HO POUZE Z LETADLA : - )

  superkarma: 0 13.04.2011, 06:58:56
 18. [14] MartinaBrettlová [*]

  V Turecku jsem nebyla, ale je to sen celé naší rodiny... Snad se někdy dočkáme!!!!

  superkarma: 0 12.04.2011, 18:06:02
 19. [13] vodena [*]

  V Turecku jsem byla celkem 3x, kdysi dávno před svatbou (skoro svatební cesta) pod stanem a autobusem, ale zase jsme toho mnoho viděli...pak to byla Alanya, úžasné městečko, hotel trošku slabší. ale před 2 roky jsme byli s  manželem v Side, úžasný hotel, letovisko, služby, počasí prostě báječná dovolená, letos to snad také vyjde a podíváme se tam znova.Sml59

  superkarma: 0 12.04.2011, 17:25:02
 20. [12] zahonjak [*]

  V Turecku jsem nebyla. Věnovala jsem dovolenou do Turecka mému otci. Ten byl nadšený. Doufám, že jednou budu mít to štěstí a také se do této země podívám.

  superkarma: 0 12.04.2011, 16:52:22
 21. [11] Jirickova1985 [*]

  V TUrecku jsem zatím bohužel nebyla :(ale moc ráda bych se tam jednou podívala:)

  superkarma: 0 12.04.2011, 12:12:51
 22. avatar
  [10] doubek [*]

  Před pár lety jsme byli  na dovolené nedaleko Antalye a to all inclusiv.Překvapil mne turecký venkov,kde téměř nebylo vidět ženy.Pláž u našeho hotelu byla veřejná, takže v neděli se tam ukázali místní obyvatelé. Muži v plavkách, vesele dováděli ve vodě a manželky v černém zahalené od hlavy až k patě  seděly v tom vedru na slunci a věnovaly se ručním pracem.Tak to jsem si uvědomila , jaké mám štěstí ,že žiji tam kde žiji. Z kulturních památek jsme neviděli skoro nic, protože naše cestovní kancelář( nechci jmenovat) měla spíš komerční zájmy. Navštívili jsme továrnu na zlaté šperky. Celkově byla dovolená vydařená, hotel byl čistý a jídlo dobré.Vystačili jsme si se saláty a ovocem.Na vařeném jídle jsme byli jen jednou a zase se projevila rozdílnost pohlaví . Číšník byl muž a hádejte, kdo dostal větší porci?Sml57

  superkarma: 0 12.04.2011, 09:05:32
 23. [9] bakujak [*]

  V Turecku jsem nikdy nebyla ani jinde u moře.

  superkarma: 0 12.04.2011, 06:03:03
 24. [8] Luckos [*]

  V Turecku jsem zatím nebyla, ale moc ráda bych se tam podívala Sml59

  superkarma: 0 11.04.2011, 18:00:30
 25. [7] irenajak [*]

  Já jsem v Turecku nikdy nebyla. U moře jsem byla pouze jako dítě. Manžel a děti nikdy u moře nebyly.

  superkarma: 0 11.04.2011, 16:52:46
 26. avatar
  [6] Mopsička [*]

  Před dvěma roky jsme byli s přítelem na dovolené v Bulharsku a měli jsme možnost jet na jednodenní výlet do Istanbulu v Turecku, kde jsme navštívili krom Modré mešity i další menší mešity a také známý Velký "Egypský" bazar s kořením. To byla nezapomenutelná vůně. Klidně bych tam jela ráda zase kvůli tomu kořeníčku, ale také se podívat na více památek, které jsme nestihli projít.

  superkarma: 0 11.04.2011, 15:11:26
 27. [5] heledobr [*]

  Když měl manžel slavit padesátiny - nadělila mu dcera okružní cestu Tureckem a aby mu tam nebylo smutno, tak to zaplatila i mně. Když jsme do Turecka přiletěli, divili jsme se v autobuse, který rozvážel turisty do hotelů, že o nás nikdo nemluví. Nakonec se manžel přihlásil a k údivu nás i průvodce zjistil, že na tento okružní zájezd jsme jen my dva ! Mysleli jsme , že to tedy zruší ale čekalo nás velké překvapení - dostali jsme mikrobus - Mercedes - českého průvodce, tureckého řidiče a tureckého průvodce. Přes den jsme jezdili a podle našeho přání si prohlíželi co nás nejvíc uchvátilo - v Kapadokii jsme strávili skoro celý den a noci jsme si užili v pětihvězdičkových hotelech. Najezdili jsme 2.500 km, v Ankaře zažili sníh a na jihu jsme se zase hezky vykoupali. Úžasnější dovolenou jsem nezažila. Cestovka asi na tom našem výletě musela prodělat - vždyť zaplatit 3 zaměstnance pro 2 turisty ?..Jinak jsem byla v Turecku několikrát na pobytových zájezdech a moc ráda se tam vracím..

  superkarma: 0 11.04.2011, 12:46:34
 28. [4] lelinka [*]

  v Turecku jsme byli s manželem na svatební cestě před pěti lety.Bylo to super Sml58. Byli jsme v Side a měli jsme all inclusive.Užili jsme si to po všech stránkách.Mohu jen doporučit.Teď už máme dvě děti a v září se chystáme opět do Turecka.Jo a jen tak mimochodem první dítě bylo počato v Turecku.Sml58 Sml67

  superkarma: 0 11.04.2011, 11:23:53
 29. avatar
  [3] florbal [*]

  Možná za to může Šeherezáda,ale chtěla bych se tam podívat.Jako malá jsem v Turecku byla s tátou,doprovázel transport koní,takže si z Turecka pamatuji hlavně koně.

  Obdivuji tedy krásy Turecka a mentalitu lidí zatím jen z obrazovky.Sml58

  superkarma: 0 11.04.2011, 11:12:19
 30. [2] aduška [*]

  V Turecku jsem zatím nebyla a proto bych ráda vyhrála poukázku a zájezd si eventuálně koupila Sml15

  superkarma: 0 11.04.2011, 11:03:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme