Pokud jste již byli v Turecku, určitě nám dáte za pravdu. Turecko je v posledních letech rájem pro dovolenou s dětmi. Krásné počasí, teplé moře a skvělé služby v podobě dobrých hotelů, chutné kuchyně all inclusive a možnost využití výletů za památkami a krásami přírody. Většina hotelů navíc nabízí dobré podmínky pro děti - zábavu, rozmanité bazény a tobogány.

Turecko

Plánujete ještě vyjet na dovolenou? Nestihli jste jet k moři v červenci a máte naplánováno letět k moři až koncem léta? Vsaďte na Turecko, je to jistota pohody.

Máme pro vás zajímavý tip, jak ušetřit hezkou částku peněz. Cestovní kancelář Alex, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, nabízí úžasné last momenty. Právě teď je ten pravý čas vyrazit na dovolenou do Turecka.

Naší inspirací je hotel Eftalia Resort ****

TureckoHotel Eftalia Resort je prověřeným kvalitním hotelem, nabízí možnost odpočinku pro všechny věkové kategorie. Je vhodný především pro rodiny s dětmi, které určitě ocení dětský bazén a dětské hřiště a vodní skluzavky! Samozřejmostí jsou animační programy pro děti. Ani vy se nebudete nudit - určitě vás uspokojí velká nabídka různých sportovních aktivit i pro dospělé. Příjemnou procházkou se dostanete do malého letoviska Konakli, kde si můžete dát něco dobrého na zakončení dne nebo koupit suvenýr na památku. Do letoviska Alanya na větší nákupy se dostanete pohodlně místní autobusovou dopravou. Nabídku a termíny ubytovaní najdete:
http://www.ckalex.cz/zajezdy/turecko/turecka-riviera/hotel-eftalia-resort/

Přehled těch aktuálně nejvýhodnější last moment nabídek naleznete vždy ZDE

Jaké je Turecko a proč sem jet?

Turecká riviéra je asi nejoblíbenější místo pro dovolenou v Turecku. Aby ne - zdejší pláže jsou nádherné, na ně navazuje překrásná vegetace mnoha národních parků a v nich si příroda bere zpět do své moci dávná antická města. Na Turecké riviéře objevíte nejen bronzové opálení, ale věčně hořící oheň na hoře Chiméra nebo slavná jezírka na bílé hoře Pamukkale.

Co zažijete v Turecku?

  • Můžete se koupat se na božských plážích, které voní Orientem
  • Objevovat úžasný národní park Olympos se světélkujícím planktonem
  • Navštívit a vyfotit si nádherné vodopády Düden, které padají přímo do moře
  • Prozkoumat ruiny jednoho z nejzachovalejších antických měst Termessos
  • Nechat si vyrobit zlatý šperk v manufaktuře a užít si divoké noční párty

Dovolenou do Turecka vám zajistí česká cestovní kancelář Alex www.ckalex.cz nabízející kvalitní dovolenou již 22 let, kterou vám můžeme doporučit.

Reklama