.

Tučňáci MiKi a KiMi pomáhají

Dárky

Tučňáci MiKi a KiMi pomáhají

Může plyšák pomáhat zlepšovat životy? Díky společnosti Mary Kay ano! A ještě je to skvělý vánoční dárek!

Plyšový tučňák MiKi se stal patronem charitativních aktivit Mary Kay a představuje symbol naděje a dobrých skutků. Již od chvíle, kdy se probudil na ledové kře uprostřed oceánu a procestoval s kamarády celý svět, je jeho život plný dobrodružství. A aby na to MiKi nebyl sám, Mary Kay mu našla kamarádku KiMi a oba teď zaštiťují charitativní aktivity společnosti Mary Kay.

tučnáci

Své vlastní plyšové tučňáky MiKi a KiMi si může každý zakoupit u své nezávislé kosmetické poradkyně za 250 Kč a koupí přispěje částkou 55 Kč na Fond ohrožených dětí v ČR nebo 2 € na občanské sdružení Orin Panacea v SR.

Tímto úžasným dárkem uděláte radost nejen dětem ve svém okolí, ale i dětem, které to potřebují.

O společnosti Mary Kay

Neodolatelné přípravky. Pozitivní dopad na společnost. Možnost odměn. To vše nabízí Mary Kay již více než 50 let. Se třemi miliony nezávislých kosmetických poradkyň a s ročním velkoobchodním obratem přesahujícím 3,5 miliardy dolarů na celém světě patří Mary Kay mezi největší kosmetické společnosti fungujících na principu přímého prodeje. Přípravky Mary Kay jsou prodávány ve více než 35 zemích po celém světě. Pro více informací nebo pro nalezení nezávislé kosmetické poradkyně ve vašem okolí, navštivte www.marykay.cz.

   
25.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme