Posílám několik řádek o tom, jak probíhalo mé rande, při kterém nic nešlo tak, jak mělo...

Byla jsem v práci a potřebovala v rychlosti odeslat smsku pro kamaráda, a tak jsem honem datlovala: "Odpoledne to bohužel nestíhám, domluvíme se na jindy, promin, Zuzka". Tak honem, odeslat a je to!

Za chvilku zvoní telefon, jedním očkem mrknu, kamarádovo číslo, ale proč se sakra nezobrazuje jméno? No nic, zvednu foun.... ahoj, tady Honza, proč nedorazíš, prdelko? No, zdálo se mi, že má trochu jinej hlas, ale v tom ruchu v práci... vysvětluju, vykecávám, ale pořád se mi něco nezdá....  a s kým to vlastně mluvím??? No, ahoj, tady Honza, my se ještě neznáme. Šok!!! V tom zmatku jsem překlepla poslední dvě čísla obráceně, navíc u kluků shoda jmen.... honem jsem to nějak zakecala a ukončila hovor.

Netrvalo dlouho, přišla smska, pak další... nakonec z toho byla celkem čilá konverzace, zdál se fajn a měl smysl pro humor. Navíc to bylo takové nezávazné, žil asi 80 kilometrů od nás, takže fajn pokec. Jenže smsek bylo čím dál víc, pak přišly hovory, které trvaly i dvě hodiny. Padl návrh na rande. V tu dobu jsem počítač neměla, takže fotku tajemného neznámého jsem neviděla a popis byl takový dost mlhavý. No, rozhodla jsem se, že to risknu a uvidíme.

Vystresovaná jak puberťanda jsem začala chystat válečný plán... kde se sejít. No kdyby to byl nějakej zjev, raději na neutrální půdě. Mám babičku v Praze, takže místo střetnutí bude ZOO. Týden před jsem vyrazila zmapovat terén, rozhodla jsem se pro výběh u tučňáků a lachtanů... je tam takový ten podchod - výhled ke vchodu, když bude jo hroznej, podběhnu to a zdrhám :o). Další jištění byla sestra na telefonu. V případě, že jí pošlu sms, mi měla okamžitě volat, že je babičce špatně a musím hned dorazit... prostě dokonalé jištění, ďábelský plán :o))

V den D jsem pochodovala kolem výběhu stejně jako chudáci tučňáci a číhala. U vchodu se objevil takový vytáhlý zjev, od pohledu nic moc a začal se rozhlížet. "Bože, snad ne tohle," hrklo ve mně a dala jsem se na pomalý ústup. Jenže v tu chvilku se, netuším proč, bonzáci tučňáci rozeřvali a tím přitáhli jeho pozornost. Útěk překažen,  pomooooc, vidělo mě to a už mi to mává... no nic, pořád zbývá plán B, honem datluju smsku ségře. Ale ouha, technika, mocná čarodějka je proti mně, má vypnutý mobil (dodatečně zjištěno že byla vybitá a bez nabíječky, zklamal lidský faktor).

Nakonec jsem byla nucena protrpět tři hodiny courání po ZOO, za tu dobu to cosi stihlo slupnout tři párky a dvě fanty, aniž by mi cokoli nabídlo, odvyprávět, jak bylo roztomilé, když se narodilo (vylíhlo????) nafunět mi do ucha.... okamžitě jsem se k tomu přestala otáčet zády... prostě zážitek. Odolala jsem pokušení pokusit se to udat nejbližšímu ošetřovateli coby uprchlý exponát a nasadila vražedné tempo, což na lodičkách nebylo nijak jednoduché (tušit, jak to bude vypadat, obula jsem si tretry). No, sice to byla fuška, ale nakonec jsem to ze sebe setřásla u vchodu, slíbila, že si hned večer zavoláme (hned cestou zpátky jsem zakoupila novou oskartu a staré číslo zrušila) a šla jsem to dom vydýchat.

Ze svého rande jsem si vzala cenná poučení do života, o která bych se chtěla podělit.
A/ dejte pozor na techniku, je zrádná!!!!
B/ nestačí plán A a B, vždy mějte v záloze i nouzovou variantu C. 

A hlavně, hlavně NIKDY NEVĚŘTE TUČNÁKŮM, JSOU ZLOMYSLNÍ A BONZUJOU!!!!!!
Z_U_Z_U


Milá Z_U_Z_U,

skoro to podle popisu vypadá, že to, co se s Vámi procházelo po ZOO, byl tučňák. Ale po těch párcích v rohlíku mu asi muselo být špatně, ne?
Jo, tyhle rande na slepo jsou prostě dost riskantní. A na úhybné manévry je někdy pozdě...

Také jste měla zoufale trapné a nepříjemné rande na slepo? Nebo se naopak vyvedlo a byla to láska na první pohled? Napište nám své příběhy lásky, hladově na ně čekáme!

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední…jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz

 

Reklama