.

Tuchlovická pouť 2015 se koná již tento víkend!

Novinky

Tuchlovická pouť 2015 se koná již tento víkend!

Zpříjemněte si druhý prodloužený májový víkend návštěvou Středočeského folklórního festivalu Tuchlovická pouť 2015. Letos proběhne již 22. ročník a samotný název napovídá, že hlavní program proběhne v Tuchlovicích na Kladensku.

certi

Na co se můžete těšit?

Páteční sváteční úvodní koncert festivalu proběhne v Kostele sv. Havla v Tuchlovicích (od 17.00 hod.). Poté se program přesouvá do Kulturního centra nedalekého města Nové Strašecí, kde na vás čeká pořad „Vítejte u nás“ (od 19.30 hod.). Vystoupí dětský soubor Turnička ze Slovenska, Děcka ze Skoronic a chybět nebudou ani domácí Lísteček a Čtyřlístek. V jednání je ještě host ze zahraničí.

tuvhl

Od sobotybude centrum veškerého dění už jen v Tuchlovicích. Můžete se kochat dopoledním programem na tuchlovické návsi (od 10:00). Hlavní program – nazvaný „Rozbalíme to …“začne ve 14:00 v amfiteátru bývalého letního kina, kde se představí dětské i dospělé soubory. Večer si zájemci mohou zatančit ve škole tanců.

Pokud netušíte, co je to brumle, pak si určitě nenechte ujít pidiseminář Petra Jasinčuka (20.15 hod.). Jeho v programu vystřídá taneční divadlo BUFO. K pohodě večerního nokturna přispěje i cimbálovka Čtyřlístku spolu s QR Bandem Rakovník. Neděle bude patřit folklorní drobotině.

deti

K festivalu se váže také řada doprovodných akcí. Vstupné na pořady Středočeského folklorního festivalu je dobrovolné. Zavzpomínejte na časy, kdy se po návsi chodilo v krojích. Přičichněte ke staročeským zvykům, ochutnejte dobové dobroty a nechte se unášet atmosférou našeho venkova. Navštivte Tuchlovickou pouť 2015. Novinky a další informace najdete nawww.tuchlovickapout.cz.

   
05.05.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme