Dnes máme téma tetování. Autorka článku a zároveň majitelka kérky se svým tetováním zažívá zajímavé trable, a proto se obrací na vás s žádostí o radu. Přimalovat, nebo nepřimalovat část postavy? Co myslíte vy?

O svojí kérce jsem vám už párkrát psala. Poprvé před dvěma lety, kdy jsem se rozhodla nechat si od skvělého tatéra Dana počmárat záda. Reportáž si můžete připomenout v článku Tetování vyzkoušeno: A to mě mělo bolet?

Podruhé jste si mohly přečíst o tom, kterak jsem se vydala na opravu, protože i obrázky na kůži občas vyblednou.

Uplynul další rok a já jsem se rozhodla využít dnešního tématu k navázání na tento miniseriál a na něco se vás zeptat.

Kérky jsou závislost, většinou nezůstane u jedné, protože hned po té první se vám zachce další. To je i můj případ. Celé dva roky ovšem jen přemýšlím nad tím, co a kam. A protože i každého masového vraha samotné představy jednou omrzí, rozhodla jsem se jednat a zcela vážně si navrhnout další motiv. Jenže pak se objevil někdo, kdo řekl: „A proč si nenecháš zase opravit tu starou? Aspoň na chvíli zas bude klid.“

Nejdřív mě to zarazilo, ale červíček hned začal hlodat. Víte, většina lidí, kteří poprvé spatří můj obrázek, se ptá: „Kde má tu ruku? V kalhotkách?“ A mně stoupá tlak. Ne, nemá ji v kalhotkách, ruku má za zády.

Co myslíte vy, vážně to tak vypadá? A když tu ruku nechám přikreslit (samozřejmě mimo kalhotky), nebudou se mě pak ptát, proč má slečna tři ruce?

 

tetování

Téma na dnešek jsou tetování. Máte kérku? Popište nám ji nebo pošlete obrázek. Napište nám, co si o tetování myslíte. Adresa pro vaše názory je

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou Gliss Kur.

 

Reklama