Krásný den.

tedy zcela upřímně mi nic lidského není cizí, ale na osvětu mezi nezletilci moc nejsem. Mají ovšem několik zajímavých knížek o anatomii a fyziologii s celkem pěknými obrázky, takže už vědí, jak se rodí dinosaurus a že kudlanka nábožná ukousne tatínkovi hned po "svatbě" hlavu. Tedy dcera je připravena:)

Naštěstí jsou bobánci zatím ve věku, kdy ti mladší stačili zaregistrovat ten přebývající detail, který odlišuje kluky od holčiček. Dcera původ miminka tak nějak chápe a je jí jasné, že s tou vránou to  je jen pomluva. Navíc proč by měl nějaký čáp nosit novorozence, když má na práci důležitější věci a to: nalámat krtkovi len. Mimin je přeci kupa, ale krteček by chodil s holým zadkem.

Mám naštěstí dost času vypilovat teorii a nalézt nějaký oboustranně přijatelný způsob reprodukce....rozuměj reprodukce informací:) Ale je mi jasné, že nesmím váhat. jestli mě předběhne tchýně se svou teorií o vlivu tamponů na rozdvojení osobnosti, jsme v pytli.

TTT

Text nebyl redakcí upraven.

Vliv tamponů na rozdvojení osobnosti? To zní jako slušná konspirační teorie. Má jich tchýně víc?

Mluvíte s dětmi o sexu? To je téma na dnešek.

  • Když se vás vaše dítě zeptá, jak přišlo na svět, řeknete pravdu, nebo mu povíte historku s čápem?
  • Mluvíte s dětmi o sexu, nebo to necháváte na škole?
  • Pokud s nimi mluvíte sama, jak?
  • Kdy je podle vás vhodný věk na tyto hovory?
  • Kdo a jak mluvil o sexu s vámi?

Pište nám své názory na adresu

 redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát tu máme vlasový šampon a tonikum Activ F od Dr. Hoting.

Reklama