Píše Tora Tora Tora Ježíškovi? No samozřejmě :), už titulek to napovídá. Ale jenom u něj nezůstavejte. Rozhodně si přečtěte první ježíškovský dopis, který přišel do redakce a který vás rozhodně pobaví.

Píšu.
Každý rok. Můj Ježíšek je totiž takové malé jelito. Ačkoliv mne každý den vidí a tráví se mnou drtivou většinu svého volného času, dva týdny před Vánocemi opět netuší, čím by mi udělal radost. Nakrčí čelo jakoby vymýšlel pokračování teorie relativity, utrápeně vzdychá a chodí jako vrtohlavá ovce.Vypadá, že mu každou chvíli buď praskne hlava nebo půjde a koupí šampon.
Stane se, že se mi ho zželí. A napíšu. Mám ho ráda a tak dopis neschovávám za okno. Bydlíme sice jen v prvním patře, ale znám jeho šikovnost. Používám Skype. Většinou dopis zní takto:
Milý Ježíšku,
nemohla jsem si nevšimnout Tvého zoufalého výrazu ve tváři. Dokonce i tvoje spotřeba whisky a léků na tlak povážlivě stoupla. Něco mi říká, že vše souvisí s blížícími se Vánocemi. Psali to na netu. Jo a ještě pár věcí mne tam zaujalo. Mrkni na to, posílám ti několik odkazů.
...
PS: Vím, že to máš v ruce, ale kdyby něco, tak velikost mám 38, boty 39, pleť smíšenou, vlasy barvené, preferuji modrou, zelenou a ovocno dřevité vůně.
Děkuji.

Očividně se mu uleví. Odkazy pečlivě probádá. Na Štědrý den je rád, že já jsem ráda. A protože se mnou tráví většinu svého volného času, povede se mu i překvapení, které v dopise nenašel a přece je trefou do černého.
ToraToraTora

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

______________

Nasmála jsem se od začátku až do konce, včetně zmínce o šamponu či velikosti, kterou má Ježíšek v ruce :))
Toro, přeji celé tvé rodině krásné Vánoce a ať se Ježíšek opět trefí do černého (i když já myslím, že se trefil už tím, že si tě vzal :))
Saša

 

Téma dnešního dne 20. prosince 2011 zní:  Píšete dopisy Ježíškovi?

  • Píšete už jako dospělé ženy-in?
  • Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
  • Píšou jenom vaše děti?
  • A píšete i vy dětem?
  • Kam dáváte dopis pro Ježíška?
  • Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
  • Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...

Co člověk, to názor.

Dopis „do redakce“ pište na e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek bude odměněna malým dárkem: luxusní vlasovou kosmetikou Alterra, která obsahuje vlasový šampón, balzám a vlasovou kúru.

kosmetika

Reklama