Můj vztah k erotickým hračkám je celkem kladný. Pokud jde o erotické prádlo, tak dokonce dlouholetý, vážný a stabilní. Ovšem některé kousky se pohybují pro mne za hranicí erotična ve vodách lacinosti. A právě jedním takovým kouskem mě oblažil můj oblíbený erotický e-shop jako dárek k objednávce.

Bylo zrovna před Vánocemi a nějakého mamlase napadlo, jak budu skákat radostí, když mi do balíčku přihodí i rudá tanga v santaklausovském odstínu zdobené bílými peříčky. Zatknout v tom někdo šlápotu, museli by jí je sebrat spolu s tkaničkami a páskem, jak nebezpečně úzké to vzadu bylo. Až si to budu chtít jednou hodit, nebo jako škrtidlo do autolékárničky dobrý....

Jsem žena praktická a tak jsem je schovala hluboko do šuplíku a zapomněla na ně.

Junior jednoho dne dospěl do věku, kdy se postavil u nábytku, a co nebylo zamčeno, to objevil. Pohyboval se sice zásadně po čtyřech, ale u zajímavých zásuvek dokázal stát i na špičkách.

Jedno dopoledne, kdy jsem běhala mezi kuchyní a tchyní v přechodu, kolem mne něco proběhlo. Pes zakousl sousedovi slepici! Moment, nemám psa! Soused nemá slepice! Ale proběhlo tu něco a z huby vlál rudý cár a padalo z něj peří! Tanga!

Jenže tchyně reagovala rychleji, chytila syna. Na povel: „Fuj!" a „Podej" získala má dárková kaťátka. Zatímco syn prskal peří, tchyně zkoumavě opeřené trinitivriti roztáhla oběma rukama jakoby zkoušela nový prak. „A to nosí kdo?"

Má reputace u ní nebyla nikdy dobrá, tak nemohu tvrdit, že se touhle story nějak pokazila. Jsem optimista a děkuji náhodě, že tchyně byla na návštěvě bez tchána. Jak normálně nečervenám, byla bych rudější než ta tanga.

Takže erotické hračky ano, jen už je lépe schovávám.
TTT

Text nebyl redakcí upraven.

Jasně, jinak by to mohlo dopadnout takhle:

Dnes si povídáme o erotických hračkách. Své příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama