Dnes až nezvykle vážně napsala na dnešní téma čtenářka s nickem ToraToraTora. Její příspěvek určitě stojí za zamyšlení. Děkujeme

Tenhle rok byl....jak to říct. Asi jako jízda na horské dráze. Nahoru dolů. Lidem se slabým žaludkem se nedoporučuje, ale pokud si nedáte před jízdou zmrzlinu a kyselé okurky, báječně si to užijete.
Ještě v zimě jsme začali špitálským dobrodružstvím s opařeným juniorem, ale díky němu jsem zjistila, jak báječné mám rodiče a lidi kolem sebe.

Pokračovali jsme fotkami v kravíně, ale to, Dano, víte sama nejlépe. Díky čemuž jsme s manželem našli to, co jsme již dlouho hledali. Ale zapotili jsme se řádně. Po sedmi letech jsme vyrazili konečně na dovolenou, která nám dala poznat, že můžeme fungovat i jinde a jinak a je nám spolu báječně.

Krasojízda se pak částečně zacyklila, když se manžel dostal do nemocnice. Celé léto nás lékaři udržovali ve víře, že má na mozku nádor. Celé září jsme pak čekali, než nad jeho otevřenou lebkou jak nad kávovou sedlinou nahlédnou do budoucnosti. Díky tomu jsme zjistili, že vdovou jen tak nebudu. A také že dá osudu čím dál větší práci mne posadit na zadek.

Také jsme stihli najít partnerku čtyřicetiletému kamarádu ajťákovi, který dosud žil jen s maminkou. Vyžehlila jsem několik rodinných bouří a snad na žádné nezadělala. Potkala jsem mnoho nových lidí. Poznala jsem víc několik z těch již známých. A některé jsem vymazala ze svého telefonu.

Nechci říct, že byl tenhle rok pozitivní a blaženě se usmívat jak zastydlé květinové dítě. Nebudu ani skuhrat. Tenhle rok byl prožitý den po dni naplno. A utvrdil mne v přesvědčení, že to máme přesně takové, jaké si to uděláme.

A když dovolíte, půjdu s tím i do roku dalšího.

Vaše ToraToraTora

Co na to říct, milá TTT? Zmůžu se jen na otřepané klišé: „Co tě nezabije, to tě posílí!“

Jak vypadal váš rok 2010, milé ženy-in? Podobal se také horské dráze, nebo jste ho prožily v poklidu? Co vám dal a vzal rok 2010? Chtěla byste ten příští prožít podobně, nebo ani náhodou? Zažila jste něco dramatického? Potkala jste někoho zajímavého? Co se vám podařilo a na co byste raději zapomněla? Napište nám na dnešní téma: Co vás potkalo v roce 2010

redakce@zena-in.cz

Reklama