Za Vánoční vtipné SMSky bych nechala operátory platit zvláštní paušální daň ve výši jejich ročního obratu. Lidem, kteří přidají mé číslo do skupiny vtípky obesílaných , bych neudělala vůbec nic.

Ani nemohu, manžel mi podšoupne v lineckým lexaurin a lodním kufrem zatarasí dveře. Co kdybych byla imunní. 

Meily s Vánočně vtipnými a milionkrát okopírovanými obrázky mažu. Husí kůži mi nahání okénko s celým tím zástupem adresátů, kteří do schránky dostali uplně to stejné přání jako já.

Myslete si, že jsem třeba egocentrická nebo sobecká mrcha, ale já chci přání, co bude jen a jen pro mě. Chci, aby v kolonce adresát bylo jen mé jméno jako důkaz toho, že ten člověk neproklikával adresář stylem ano-ne, firemní-soukromé.

Chci, aby kliknul na mé jméno, protože si na mne vzpomněl a chce mi popřát, ne splnit občanskou povinnost. A chci, aby u toho přání přemýšlel, co se mezi námi stalo za celý rok, co o mě ví a co by mi popřál. To jsem ale majetnická fůrie, to koukáte :)

Nejraději jsem, pokud mohu popřát dotyčnému pěkně z oka do oka. I když to není vůbec vtipné, přisprostlé ani košilaté, má pro mě taktko vyřčené :" Veselé Vánoce." význam nejhlubší.

Těm, které už neuvidím pošlu meil, zprávu na skype nebo Facebook. Pokroku se nebráním, jen hromadné poště. Vyberu každého adresáta zvlášť a popřeji mu se vzpomínkou na uplynulý rok.

A blbinky a fóry? Na ty jsem měla celý rok.

:) TTT

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

A náhodou vůbec nejsi majetnická fúrie, nebo jsem já taky, a hodně lidí ještě. Vlastně je zajímavé, že jestli nikdo z nás tyhle zhovadilosti neposílá, pak by mě zajímalo, odkud se rekrutují ti, kdo to dělají. No alespoň že odsud ne. :-)) Míša

Patříte k těm, kteří ještě pošlou na Vánoce klasický pohled? To je vcelku obsáhlé téma pro vaše e-maily, na které se dnes těším na redakce@zena-in.cz

Jinak vás samozřejmě čeká i chcípák a borec, vyhodnocené dvě minulé soutěže a hodně vašich veselých i vážných příspěvků.

Reklama