Domácnost

Trvalá krása kamene TechniStone® do koupelen celého světa

Chystáte se na rekonstrukci koupelny a chcete se vyvarovat tradičně používaným materiálům? Zvolit můžete vysoce odolný tvrzený kámen TechniStone®, který je nadčasový, ale přesto spolehlivý a praktický, navíc dodá koupelně luxusní nádech a podtrhne její krásu. Jedná se o ušlechtilý materiál tvořený z více jak 90 % z přírodních surovin doplněný barevnými pigmenty a skleněnými nebo zrcadlovými střepy. TechniStone® je vysoce pevný a odolný proti chemickému a mechanickému poškození, jeho výhodou při využití v koupelnách je také nízká poréznost a nasákavost, stejně jako velmi snadná údržba a čištění.

Tvrzený kámen TechniStone®se dá využít pro dlažbu, obklad stěn nebo jako odkládací či umyvadlová deska. Krásnou kombinaci vytvoří tmavě šedý odstín Noble Imperial Grey jako obklad sprchového koutu společně s černým materiálem Starlight Black použitým na dlažbu. Mramorový vzhled Noble s výrazným žilkováním působí v koupelně luxusně a elegantně, blyštivý Starlight Black, jehož součástí jsou zrcadlové a skleněné střepy, prostor rozzáří. Standardně se materiál TechniStone®vyrábí v tloušťkách 1,2 cm, 2 cm a 3 cm, u dekorů pro dlažbu je nabízen i v tloušťce 1 cm. Efektním a neobvyklým řešením je aplikace desky pod umyvadlem včetně úložného prostoru ve stejném odstínu s obložením sprchového koutu. Cena dle zakázky, více na www.technistone.cz.

koupelna

O společnosti Technistone

Společnost Technistone je českým producentem tvrzeného kamene z Hradce Králové s více než dvacetiletou tradicí. Technistone exportuje do více než 75 zemí světa na 5 světových kontinentech. Pro své jedinečné vlastnosti a nadčasový design je vyhledáván architekty, designéry i koncovými zákazníky. Široká škála barevných odstínů, povrchových úprav a tlouštěk nabízí využití pro interiérové projekty na míru a dokáže tak uspokojit nejen estetické, ale i kvalitativní požadavky náročných klientů v soukromých i komerčních projektech. Každou aplikací přenáší do atmosféry prostředí svou krásu, která vydrží po celé generace. V neposlední řadě Technistone dbá i o ochranu životního prostředí. I z toho důvodu je Technistone od roku 2014 členem organizace USGBC, jež sdružuje společnosti usilující o udržitelný rozvoj, je zapojen do mezinárodního programu LEED a díky výrobě materiálu s obsahem recyklovaných složek je vhodný při výstavbě „zelených“ budov.

Výhody tvrzeného kamene TechniStone®:

Nejbělejší deska na trhu (odstín Crystal Absolute White)

-        Barevná jednotnost umožňující jednolité napojení desek

-        Certifikace pro kontakt s jídlem

-        Neobsahuje žádné toxické látky

-        Vysoký obsah recyklovaných složek

-        LEED program

-        Moderní design a nadčasovost

-        Široká nabídka barev

-        Inspirováno přírodou

-        Vysoká odolnost proti mechanickému a chemickému poškození

-        Jednoduchá údržba

-        Nenasákavý

-        Hygienický

Více na www.technistone.cz.

 

   
26.07.2017 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] metro84 [*]

  tu koupelnu bych brala i s tím výhledem Sml22 Sml58

  superkarma: 0 26.07.2017, 11:43:58
 2. avatar
  [3] Lídy [*]

  Taková koupelna by se mi líbila Sml22

  superkarma: 0 26.07.2017, 11:28:58
 3. [2] bobani [*]

  moc hezké

  superkarma: 0 26.07.2017, 09:35:47
 4. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

  Moc se mi líbí. Dobrá inspiraceSml59

  superkarma: 0 26.07.2017, 08:45:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme