Domácnost

„Trůn“ pro kočičí výsost

Kočka s sebou krom vrnění a mazlení přináší do domácnosti i hrudky „kočkolitu“ rozházené po celém bytě, ustavičný zápach její malé „toalety“ a nutnost vaší účasti při každodenním čištění záchodu. Nebaví vás to? Nezoufejte, máme pro vás řešení. Pořiďte své kočce robotickou toaletu CatGenie - záchod s automatickým splachováním a vymýváním. Ocení ji nejen váš čtyřnohý miláček, ale hlavně vy.

Novinka na českém trhu, robotická toaleta pro kočky CatGenie, byla navržena tak, aby její použití bylo co nejsnazší. Místo klasického steliva je záchod vyplněn trvale použitelnými omyvatelnými granulemi. Po použití toalety se obsah mechanicky vyčistí, plastové granule jsou poté vymyty vodou a dezinfekcí, pak jsou vysušeny. Vy s exkrementy nepřicházíte do styku ani žádným způsobem nemanipulujete. Jsou bezpečně a hygienicky odvedeny odpadem z vašeho domu či bytu. Vy tak už nikdy nebudete muset nakupovat a vyměňovat stelivo, nezatížíte tak svá záda ani životní prostředí.

toaleta

Záchodu stačí připojení ke studené vodě, dále záchodový nebo pračkový odpad a nakonec elektrická zásuvka. O vše ostatní se už postará sám. Nejvhodnějším místem pro toaletu je koupelna, prádelna či kuchyně. „Kočky jsou čistotná zvířata, nemusíte se tedy bát, že by nechtěly toaletu používat. Ze zkušeností našich zákazníků víme, že si kočka toaletu velice rychle oblíbí a nedá na ni dopustit,“ říká Gabriela Fajtová ze společnosti Atranet International a.s., která toalety nabízí.

Rozměry toalety: 53 cm vysoká, 48 cm široká, 61 cm hluboká
Více informací najdete na www.catgenie.cz nebo www.robotickatoaleta.cz.

 

 

   
09.11.2011 - Zvířátka - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [5] datura [*]

  paráda Sml59

  superkarma: 0 13.12.2011, 14:00:45
 2. avatar
  [4] kobližka [*]

  Kočičí záchod,byť sebeluxusnější,bych si do koupelny nikdy nedala.Aby nedošlo k nedorozumění,jsem milovnice koček a jednu mám doma.

  superkarma: 0 13.12.2011, 11:02:59
 3. avatar
  [3] hubajda [*]

  to teda koukam co vse se da pro ciciny koupit tp je luxus

  superkarma: 0 06.12.2011, 23:56:54
 4. avatar
  [2] saruz [*]

  to koukám,tohle jsem ještě neviděla

  superkarma: 0 04.12.2011, 21:59:07
 5. avatar
  [1] LudPa [*]

  Páni, to je luxus.

  superkarma: 0 03.12.2011, 22:43:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme