Čtenářka Datura má s usmiřováním opravdu zajímavou zkušenost. Po domnělé nevěře, která se nejspíš nekonala, si ji manžel musel pěkně dlouho nadbíhat, než povolila...

Na své největší usmiřování vzpomíná čtenářka Datura...


Dobrý den,

jsem beran a manžel štír. Někde jsem se dočetla, že je to nejhorší možné spojení. Ani bych neřekla, když už se hádáme, tak jen kvůli tchýni. Vlastně se hádám jen já, on mlčí, přece nepůjde proti své matce. Ale, že bychom kvůli tomu spolu nemluvili, to ne.

Ke trucování mi dal příležitost jen jednou a o tom jsem tu už psala. Tak jen stručně. Jezdila jsem na celý týden do školy, domů jen na víkendy. A jednou jsem našla byt vzhůru nohama a svou postel rozházenou. Sice mi to vysvětlil, pravděpodobně byl i nevinný, ale to mi nezabránilo v tom, abych se jako správný beran urazila. Trucovala jsem dlouho a on vyšlapával jako nejlepší švýcary. Sem tam se i přemohl a přinesl kytku. Pak se začal opatrně lísat a to už jsem nevydržela a jednou jsem se rozesmála a měl vyhráno.

Od té doby, a že už je to 40 let, nezazlobil. Asi proto, že si připomíná, kolik úsilí ho stálo si mě udobřit.

Zdraví,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. 11. 2012: Nejkrásnější usmiřování

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbený dárek - usmiřovací erotickou hru Laškování od firmy Albi.

laškování

Reklama