Stěžuje si čtenářka s nickem sul082 a přidává svůj „recept“ na zimní ošetřování rtů. Na své rty je ale jinak pyšná, protože prý mají hezký tvar a rozhodně by neměnila

Balzám na rty nebo jelení lůj, bez toho si život ani nedovedu představit, protože trpím na popraskané rty. Na ně pak nanesu lesk nebo rtěnku, podle toho, na co mám zrovna náladu a chuť anebo taky někdy zapomenu a rtěnku nepoužiji vůbec..

Teď v zimě je pravda, že potřebují větší údržbu, ale dalo by se říct, že je to skoro stejné jako po celý rok. Na své rty jsem pyšná, s jejich tvarem jsem spokojená, jen kdyby nebyly pořád popraskané. Jejich tvar bych neměnila. Každý je prostě svým originálem. Rozdíly neřeším.

Ošetřuji jen balzámem, tvar nijak neupravuji. Vkus je spíše pořád stejný, barvičky měním podle nálady, někdy je to červená, jindy růžová apod.

Na první rtěnku si nepamatuji. Rty si natírám balzámem už hodně dlouho.

sul082

Milá sul082, možná byste se měla zeptat deramtologa, nebo alespoň v lékárně, třeba máte nějaký nedostatek minerálů nebo vitamínů, že vám tak praskají rty.

Máte také nějaký problém se rty v zimě, milé ženy-in? Jak se o ně staráte? Věnujete jim v tomto období větší péči, nebo neděláte rozdíl? Který kosmetický přípravek na rty máte nejraději? Zvítězí také jelení lůj, balzám, nebo si klidně vystačíte s leskem, či rtěnkou?

Svěřte se nám, jak pečujete o své rty a napište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama