Jelikož se čtenářky nemají k napsání příspěvků, zkusím přihodit svou trošku do mlýna a napsat pár svých postřehů.

Přiznám se, že velmi ráda při milování experimentuji, stále zkouším svůj sexuální život nějak okořenit a obohatit o nové zážitky. Někdy upřednostňuji něžnosti, pohlazení a někdy mě naopak láká drsný sex. Nemám tím na mysli S/M praktiky, na to mám sebe i partnera moc ráda ;-), ale nějaká „rychlovka“, kdy jde jen o jedno, přítel si mě s přiměřenou intenzitou přitáhne za vlasy, já mu zarývám nehty do kůže… Naše oblíbená hra nastává tehdy, když přítele lehce přivážu šátky k posteli, zavážu mu oči a nechám prostor své fantazii, někdy k tomu použiji med, jindy paví pírko. Rádi se milujeme v koupelně, kde jsou zrcadla na třech stěnách, vidíme se několikrát a připadá nám, jako bychom sledovali jiný pár. Jakožto praví „exhibicionisté“ už jsme se zkoušeli natočit i na video, nicméně nejspíš nemáme v plánu nahrávku shlédnout, neboť jde spíše jen o ten samotný pocit při sexu, kdy máme dojem, že nás sleduje někdo další. Vzrušením se necháváme unést i na jiných místech, než je postel. Příroda, auto, pláž, což znají nejspíše všechny ženy-in.

Ale nejnezvyklejší zkušeností pro mě zůstane asi sex po internetu. Dříve jsem vůči tomu byla dosti skeptická, říkala jsem si, jak to vlastně ti lidé provádějí, to si píšou „právě bych ti udělal to a to“? Až jednou, když partner odjel za hranice, jsem s ním takhle z večera chatovala a přišla řeč na sexuální abstinenci. Nezávazně jsme začali popisovat jeden druhému, jak bychom mu nejraději právě způsobili rozkoš. Partner umí velmi dobře tyto věci popisovat a moc dobře pozná, co mě dokáže přivést k varu, takže naše chatování se změnilo ve zvláštní milování, kdy jsme prožili oba maximální vzrušení, dokonale jsme viděli obraz té situace, ale byli jsme od sebe vzdálení spoustu kilometrů.

To jsou jen střípky, které se daly na žena-in publikovat. Věřím ale, že mé zkušenosti jsou podobné jako většiny žen-in. Za pravdu mi určitě dají, že při sexu se dá vyvádět všelijak, ale nejlepší je stejně ta pevná náruč, která nás obejme, v níž můžeme bezstarostně usnout.

(tolik asi ode mě, takhle z večera nejsem žádný pisálek, příště snad budu lepší ;-) )

WICH


Já bych řekl, že je to více než dobré. Konečně se někdo přestal stydět a popsal to, co právě stejně většina z žen-in dělá. Je to napsáno vkusně, dává to smysl a je v tom erotika. Tak proč mi nenapíšete i vy – ostatní ženy-in? Redakce@zena-in.cz.
Jinak díky moc, Wich.

Reklama