...o nějaké noci, která stála za to, o noci, na kterou vzpomínáte dodnes – jenže kterou vybrat, když jich bylo tolik, těch krásných nocí s romantikou a se vším všudy… Všichni mí milenci se snažili zanechat dobrý dojem :-) a většině se to i povedlo.

Jak potom vyprávět jen o jediné, a ostatní vzpomínky ponechat nevyřčeny, tak nespravedlivě ke všem těm mužům, na které by se pochvaly nedostalo? Jednu jedinou noc si ale chci velmi dobře pamatovat, tu první s milovaným mužem, po kterém jsem dlouho toužila, s mužem obdivovaným, a dosud mi tak málo známým.

Ještě si umím vybavit mírné rozpaky, možná až strach, že se mu nebudu líbit, že bude zklamán mou neobratností. Dobře si vzpomínám na rozechvělé očekávání a nejistotu, zda si to vůbec přeji, jestli vůbec smím takového muže obejmout, líbat a milovat se s ním. Přesně si pamatuji ten ostych, s jakým jsem se nechala svlékat, jako by byl prvním mužem, kterého poznám, a stejně jako tenkrát cítím tu zvláštní směs pocitů – zvědavost, touhu znát jeho tělo, objevit, co mi chce nabídnout, přání vyjít mu vstříc a vyhovět jeho přání a představám, být mu co nejblíže, být jeho…

Dal mi tu noc víc než jen něžné doteky, polibky, pohlazení a krásné milování… dal mi odvahu a sílu jej milovat. Každá noc s ním by zasloužila poděkování, každá nádherná, nezapomenutelná noc v jeho objetí stojí za všechnu touhu a čekání, každá taková noc je z těch romantických, na které se vzpomíná.


Byl to Karel Gott??? Ne, omlouvám se, moc se omlouvám, ale nemohl jsem si pomoci.:-) Mnoho milenců s mnoha dobrými dojmy, to je radostný život. Blahopřeji, i k tomu popsanému, jemu bych asi poblahopřál taky, je úžasné najít ženu, která přistupuje k sexu takto. Vážně je. Díky moc za příspěvek.

Reklama