Koukám, že o pleti by se dalo „povídat“ do večera. Hezky nám to uteklo. Mezitím, co jste psaly příspěvky, odskočily jsme si s Klárkou Wimmerovou do Avonu a vyzkoušely si role „modelek“.

Budeme testovat krém proti vráskám, trefně zrovna v den, kdy jsme měly téma o pleti. Jsem zvědavá, jak dopadne třítýdenní kúra a jestli opravdu ubudou vrásky. Ale víc zatím prozradit nemůžu, určitě přijde čas, kdy se dozvíte víc.

Co říci závěrem a jaké si vzít z dnešního tématu ponaučení?

Nejkrásnější pleť mají šťastní lidé, kteří se nekaboní na svět a berou se s humorem. Někdy je to opravdu těžké a lehko se to říká, ale jde to, i když se vám někdy nechce. Zrovna dnes jsem zažila takovou zkušenost.

Když jsme s Klárou vystupovaly z busu MHD, dost neomaleně se na mě osopil jeden starší muž, že jsem mu včas neuhnula, vynadal mi do hluchounů a jeho žena mě nazvala blbou. Bylo to hodně nepříjemné, nejsem žádná malá holka, aby si na mě každý houkl, ale nakonec jsem se té hrubosti musela zasmát.

Takže hulvátství se smějme, mějme se rády a nenechme se zbytečně otrávit.  

Dnes se může smát dvojnásob čtenářka s nickem eli.emanuela, kterou jsem vylosovala a posílám jí dva pleťové přípravky od značky AVON

Všem bez rozdílu moc děkuji za příspěvky a budu se těšit příště na čtenou a psanou.

Vaše Dana  

Reklama