Přečtěte si krásnou příhodu, která se sice týká změny, ale ne té, o které dnes mluvíme. Poslala nám ji čtenářka s nickem telelot a já ji zařazauji jako pěknou a vtipnou tečku za dnešním tématem

Dobrý den, zasílám příspěvek k dnešnímu tématu.

Pro proměnu jsem všema deseti, a nemusí to být jen ta s vizážistou :-D:-D

Asi rok po maturitě se vdávala spolužačka a chtěla mě jako svědkyni. Kamarádily jsme spolu, tak jsem jí ráda vyhověla a na svatbu se těšila. Většina příbuzenstva byla ze strany novomanžela, takže kromě kamarádčiny maminky jsem tam nikoho neznala. Ale všechno bylo fajn, nikdo nic nezapomněl, svatební obřad se vydařil, fotografování odsejpalo, hosté se bavili, prostě pohoda. Jen ženichovým kamarádům trochu kazilo náladu novomanželovo prohlášení, že si NEPŘEJE únos nevěsty a jestli to někdo provede, tak ho nechce do smrti vidět.

Ovšem nebyli by to správní chlapi, kdyby si neporadili:o) Přišli za mnou, jestli bych jim pomohla odlákat nevěstu do kuchyně, a abych se nebála, že všechno bude v pořádku. To se mi povedlo, ženich si zrovna odskočil na WC a v kuchyni na nás čekalo překvapení.

Pánové totiž vymysleli, že se VYMĚNÍME... Byly jsme obě blondýnky a já měla na sobě bílou halenku, takže už mi jen připevnili do vlasů svatební čelenku se závojem a vyrazili jsme. Kamarádka zatím zůstala schovaná v kuchyni a v klidu si tam pila kafíčko :o)

Zadním okýnkem jsem zahlédla ženicha, jak se sakem v ruce vybíhá z restaurace a ještě s někým nasedl do auta. Našel nás asi za 20 minut (takže útrata zas nebyla tak veliká...), s rozzuřeným výrazem v obličeji nakráčel do baru, aby se vzápětí zastavil a rozchechtal. Kamarádům řekl, že ho převezli a že už se na ně nezlobí. Zato na oslavě dostal svůj díl od manželky, ta se na něj „zlobila“, že jsou svoji sotva 2 hodiny a už jí nepozná.... :o):o)

Přeju krásný víkend.

telelot

Díky za vtipnou příhodu, to se opravdu povedlo. Jen doufám, že nevěsta nebyla dlouho naštvaná

Reklama