Je pátek odpoledne a já jedu za kámoškou na chatu. Už si to slibujeme hezkých pár měsíců a já si konečně udělala volno. Jedu svým prvním autíčkem, starou škodovkou 120. Je nádherné počasí a cesta při melodické hudbě krásně utíká. Zničehonic jsem dostala smyk, jen taktak jsem ho vybrala, zastavím a hned je mi to jasné. Píchla jsem! Co teď? V životě jsem kolo neměnila, ani pořádně nevím, jak se používá hever. Stojím na prázdné silnici uprostřed polí. Z ničeho nic jede okolo nablýskaný kabriolet. To je ale kára! Nejdřív mě minul, ale o kus dál šlápl řidič na brzdy a hodil tam zpátečku. Zastavil za mojí škodulkou a zeptal se, jestli nepotřebuji pomoct. Jak jsem byla vděčná! Vystoupil z auta a já málem při pohledu na něj omdlela, rajcovnějšího chlapa jsem neviděla. Bylo horko a on měl na sobě jen lehké kraťasy.

Opálená hruď, lehce zarostlá a lesknoucí se potem, stále přitahovala můj pohled. On si mě také se zájmem prohlížel. Po chvilce se dal do práce a já mohla sledovat nádherný koncert jeho svalů. V životě jsem nebyla tak vzrušená. Cítila jsem, jak mi vlhne klín a tvrdnou mi bradavky, šíleně jsem po něm zatoužila. Když byl s kolem hotový, nabídla jsem mu studenou kolu, kterou jsem měla v autoledničce. Napil se a vrátil mi ji, já se taky napila. Trochu koly mi vyteklo z pusy a stékala mi po bradě mezi prsa. On to fascinovaně sledoval.

Pak ke mně přistoupil, podíval se mi do očí, asi hledal souhlas, a začal mě líbat. Slíbával cestičku koly, začal něžně, ale když viděl, jak pod jeho polibky taju, přidal na síle. Začal mi krásně hladit prsa a třít se svým mužstvím o můj klín. Najednou mě vysadil na kapotu svého auta, vyhrnul mi sukni a prsty mě začal zkušeně dráždit a přitom mě nádherně líbal. Takovou extázi v podbřišku jsem ještě nezažila. Rozepla jsem mu poklopec a byla jsem zvědavá na jeho krasavce. Tvrdý, horký úd netrpělivě čekal, až do mě vstoupí. Vzal si mě rychle a tvrdě, přirážel tak, že jsem myslela, že se rozpadnu na tisíc kousků. A po chvilce jsme oba dospěli k velmi silnému vyvrcholení. Byl to nejskvělejší sex, jaký jsem kdy zažila.

Reklama