Toto pro jiné lidi smolné číslo přineslo právě naší čtenářce s nickem LudPa štestí při maturitě a proto se ho neobává. Ale jinak číslům nepřikládá zvláštní význam

Hezký den,  já číslům nepřikládám žádný zvláštní význam. I když, možná...O číslu 13 byla celá má maturita. Písemku z jazyka ruského jsem psala 13.4. Mamka z toho byla celá špatná. Zbytečně. Pak jsme si losovali den praktických maturitních zkoušek. Teď nevím, jestli byla možnost 13. a 14.6 nebo 12. a 13.6. Já jsem si vytáhla samozřejmě 13.6. Při ústní zkoušce jsem si, jak jinak, dvakrát vytáhla třináctou otázku. A úspěšně jsem odmaturovala.Takže, že by toto číslo přinášelo smůlu? Ani omylem.

 A ještě jednu číselnou hříčku v rodině máme. Jsou to data narození. Moje mamka se narodila 7.7.1937 a téměř dvacet let jsme bydleli v domě číslo 757. Můj otec měl datum narození 14.4.1934.  No a datum 12.12.2012 bude mít v rodném listě určitě pár nových občánků.

Tak ať rostou ve zdraví a jednou mohou napsat článek o tom, v jakém úžasném datu se narodili.

LudPa

Milá LudPa, samozřejmě se přidáváme k přání

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a magická čísla milé ženy-in? Máte své šťastné číslo? Jedno, nebo je jich víc? Věříte na magii čísel? Jaké je vaše životní číslo? Odpovídá vašemu naturelu? Máte naopak číslo, které vám přináší smůlu? Je to pověstná třináctka, nebo jiné číslo?

Má vaše datum narození hezkou nebo zajímavou sestavu čísel? Přičítáte mu nějaké zvláštní vlastnosti?

Jak se cítíte dnes, 12.12.2012? Zažila jste něco zvláštního?

Napište nám na toto zajímavé téma. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama