Bulvár

Tříletý chlapec se pokusil sám odletět

Tříletý Polák Mikojal Sobolewski je vskutku neobyčejně podnikavé dítě. Ztratil se svým rodičům a byl nalezen až v okamžiku, kdy se snažil sám nastoupit do letadla poté, co se sám dopravil na letiště.

Malý Mikolaj si odemknul přední dveře domu rodičů a nastoupil na zastávce před domem do autobusu. Ten ho pak odvezl na 25 km vzdálené varšavské letiště Okecie. Jak uvádí agentura Ananova, ruka zákona ho dostihla až v odletovém prostoru.
"Řekl nám, že jeho maminka pracuje poblíž letiště a on si už dlouho přeje, aby se mohl proletět jedním z letadel, která vídává z její kanceláře. Jeho rodiče byli pochopitelně moc rádi, že ho vidí, a my jsme neshledali, že by se provinili nějakým zanedbáním péče," prohlásil policejní mluvčí.
   
12.06.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [4] Anai [*]

  Můj syn v tomto věku sice neodjel na letiště, ale při procházce na Petříně nepozorovaně zmizel a kráčel si to dolů na tramvaj. Mysleli jsme si s manželem, že se nám schoval v altánku na konci parkové cesty a nic! Po 20 minutách naprostého zděšení ho přivedla nějaká paní. Synek prohlásil, že se s námi nudil a rozhodl se odjet domů tramvají! Dnes se tomu , ale tehdy mi fakt nebylo nejlíp....

  superkarma: 0 12.06.2008, 15:37:55
 2. [3] Lindaa [*]

  Podnikavý klucík - toho bych tak chtela mít doma

  superkarma: 0 12.06.2008, 12:10:09
 3. avatar
  [2] olga ebertová [*]

  Přece si někdo musel všimnout,že to dítě cestuje samo,ale asi si nikdo nevšiml.Před dvěna týdny se u nás na náměstí ztratilo 2leté dítě.Nikdo si ho nevšiml,nikomu nebylo nápadné že přechází po přechodu na dost rušné ulici.Dítě našli po dvou hodinách v místním parku jak si nerušeně staví bábovičky.

  superkarma: 0 12.06.2008, 11:49:13
 4. avatar
  [1] evelyn [*]

  ted posloucham v radiu, ze nejakej ucitel v materske skole, porucil stejne staremu smradeti mlcet a kdyz neposlechlo zalepil mu pusu lepici paskou. Smrade si to strhlo, tak pouzil kvalitnejsi, lepe drzici, ze to pak neslo pdlepit a musel to ostrihat

  superkarma: 0 12.06.2008, 10:30:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme