Čtyřiadvacetiletý syn čtenářky Kytinkak je čistota sama. Když jsem četl čtenářčin příspěvek, přišlo mi, že chlapec nedělá nic jiného, než že se převléká, že by pracoval jako model?

Další příspěvek k dnešnímu prádelnímu tématu dorazil od čtenářky Kytinkak. Nejvíce mě v něm zaujalo vyprávění o (z mého pohledu) mamniakální čistotnosti jejího syna... Být čtenářkou Kytinkak, chlapec by si při podobné frekvenci pral a žehlil sám.


Přeji krásné pondělní dopoledne všem žen-inkám i tobě Jakube.

Musím se přiznat, že blůzky a trička si měním každý den (včetně spodního prádla, to je samozřejmost), ale kalhoty sukně podle nutnosti. Myslím, že prádlo nemám ani špinavé, ale spíše upocené a takové uondané, to nemám ráda. Kdybych se cítila, že páchnu potem, jsem z toho celá nevrlá, tak už z tohoto důvodu mám ráda čisté oblečení. Třeba povlečení v zimě peru 1x za měsíc, ale v létě častěji, protože se přeci člověk víc potí a tak to prádlo je takové jakoby mastné. Prádlo za mě pere pračka, ale jemné halenky, blůzky, svetříky si přepírám v ruce. Přeci jen je to šetrnější a to prádlo se tolik neničí jak o v pračce. A co se týče rodiny s prádlem, tak docela to šlo. Jen mladší syn a to mu trvá do dnes a tomu je 24 let se musí stále honit, že špinavé prádlo patří do koše a né zpět do skříně. Vždy, když jsem rovnala skříně a šuplíky, minimálně půlka z toho skončila v koši. To bych ho v tu chvíli přerazila. Jinak čistotný je dost, třeba i 5x za den si bere čisté ponožky, 3x za den trencle a 3x za den se sprchuje, to je něco na manžela ohledně vody :-)
Tak to mám doma já. Myslím, že jsem na praní tak akorát, nějaký přehnaný stihomam praní nemám.

Všem pěkný den,
Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. 9. 2012: Praní

  • Kdy už je, podle vás, oblečení špinavé?
  • Kdo ve vaší domácnosti pere?
  • Máte doma tahanice okolo čistoty prádla?

garnierKaždý přistupujeme k praní oblečení jinak, to co jeden člověk považuje za špinavé, další nosí ještě 14 dní. Posílejte mi své příspěvky o praní ve vaší domácnosti, obzvláště mě zajímá, jestli kvůli u vás praní vznikají nějaké třecí plochy a dohady. Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 17. 9. 2012 do 15.00 hodin. Z uveřejněných příspěvků vyberu jeden, jehož autorku odměním pěkným dárkem. Jakým? Aby si už nedělala s praním vrásky, mám tu připravený GARNIER Ultra Lift denní krém a sérum - kompletní péči proti vráskám.

Reklama