Trigrip je volně prodejný lék určený pro dospělé a mladistvé k léčbě příznaků chřipky a nemoci z nachlazení. Chřipky a nachlazení jsou typické především pro sychravé období podzimu, jara a pro chladné zimní měsíce. Organizmus je v tomto období oslaben, přecházení z teplých prostor na studený venkovní vzduch vede k oslabení schopnosti sliznic vypořádat se s infekcí.

 

Příznaky chřipky a nemocí z nachlazení jsou různorodé. Tradiční léky působí hlavně na bolest a horečku. Trigrip však účinně a rychle bojuje se všemi projevy chřipky a nachlazení najednou. Celkové složení a účinky výrobku Trigrip byly bedlivě klinicky testovány. Léčebný účinek kombinace účinných látek v přípravku Trigrip byl jednoznačně prokázán.

 

Nejvýhodnější je nasadit přípravek již ve fázi prvních příznaků. Jejich plnému rozvinutí zabraňuje svými antihistaminovými a cholinergními účinky chlorfenamin (rýma, sekrece z nosu, otok sliznic dýchacích cest, dráždění ke kašli). Kombinace paracetamolu a kofeinu pak působí proti bolesti hlavy, svalů, kloubů a snižuje teplotu. 

 

Účinky:

·    Tlumí bolest hlavy, kloubů a svalů

·    Snižuje horečku

·    Uvolňuje ucpaný nos


Indikace:

Symptomatická léčba chřipky a nemocí z nachlazení

 


Složení 1 tobolky:

Paracetamolum                                    200 mg

Acidum ascorbicum                              150 mg

Coffeinum                                             25 mg

Chlorphenamini hydrogenomaleas          2,5 mg 

 

Hlavní účinná látka Paracetamol se dobře vstřebává z trávicího ústrojí a vede k poklesu zvýšené tělesné teploty a k útlumu bolesti hlavy, svalů, kloubů a bolesti v krku. Účinky paracetamolu jsou posilovány obsahem kofeinu, který má zároveň mírně povzbuzující účinky. Kyselina askorbová (vitamin C) zvyšuje obranyschopnost organizmu vůči infekci, a tím podporuje účinky paracetamolu při léčbě příznaků chřipky a nemocí z nachlazení. Chlorfenamin snižuje otok sliznic nosu a dýchacích cest, zabraňuje zvýšené sekreci hlenu, a tím zmírňuje průběh onemocnění.

 

 

Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Více na www.walmark.cz

Reklama