„Vždy jsem se obávala toho, až se věk přehoupne a bude začínat trojkou. Už je mi přes třicet, a ačkoliv jsem se tohoto věku bála, musím říct, že teď už vím, že zbytečně,“ tvrdí modelka Romana Pavelková, která po třicítce zažívá snad to nejšťastnější období života.

S Romanou Pavelkovou jste si mohli dávněji přečíst rozhovor, který se točil kolem její svatby. „Nejenže jsem měla před pár týdny pohádkovou svatbu a teď se chystám na svatební cestu, na kterou se strašně moc těším, ale také jsem dostala několik reklamních zakázek.“ Prozradila krásná modelka Romana, která se obávala své budoucnosti coby modelka s třicítkou na krku.  „Myslela jsem, že když přestanu chodit přehlídky plavek a prádla, že pro mě modeling skončí, ale mýlila jsem se, začalo se mi dařit v reklamě. Jedna z posledních zakázek byla focení pro českou značku kabelek Elega, s kterou spolupracuje i herečka Dana Morávková.“ Dovolím si Romaně skočit do povídání a jen zmíním, že rozhovor s Danou jste si nedávno také mohli přečíst zde.

A jak vypadá Romana v nové kampani, se nyní podíváme. Jen ještě podotkneme, že tato sexy zrzka dokonce musela i přibrat, jak sama prozradila. „Už nejsem ani tak vychrtlá, jak jsem bývala dříve, ale k tomu věku to nějak patří a hlavně mi to doporučila i gynekoložka, abych neměla problémy s otěhotněním.“

sda

sad

yxc

sda
Foto: Elega.cz

Reklama