Bulvár

Tři zlaté činnosti děda Vševěda

Děkujeme za další zajímavý příspěvek na dnešní téma Čím se baví muži. Čím se baví muž naší čtenářky Ramoset a co jí na jeho zálibách vadí? Pokud vás to zajímá, přečtěte si její příhodu.

Krásný den (i když u nás zrovna deštivý den) všem v redakci a všem ženám-IN.
Ráda bych pohovořila o tom, co dělá můj MUŽ nejraději. Tou činností je spánek, ten by dokázal spát 24h denně a nejraději by zimoval i v létě. Ale když už se zadaří a je vzhůru, první věc, po které šáhne, je jídlo...nu budiž mu to odpuštěno, jelikož tyto dvě věci patří mezi základní potřeby člověka. Čím mne však opravdu někdy (častěji než někdy) dohání k šílenství, je jeho třetí záliba - fotografování.

On vám je schopen jednu věc fotit tak dlouho že si říkáte že to snad už ani není možné. Vzpomínám si, že se mě krve nedořezalo, když jsme byli spolu na dovolené v Egyptě, byli jsme na prohlídce v pevnosti Mohameda Aliho, jehož součástí byl krásný lustr z českého skla. Také mne uchvádil, ale zdá se, že můj zájem byl v porovnání se zájemem mého přítele nesrovnatelný. On jej (ano jen ten lustr) dokázal vyfotit 55x (minimálně, nepočítala jsem to) ze všech stran, nelenil a dokonce si i lehnul na koberec aby měl lepší lepší záběr v úhlu. No a díky tomu, že si 25minut fotil lustr, nestihli jsme to projít celé, jelikož jsme nepočítali s tím, že naše průvodkyně nám tam dala čas jen 30minut.

Nemám nic proti umění a sama ráda nějaké fotky nafotím, fotím přírodu, naše pejsky, naše dovolené a prostě vše, na co bych ráda měla vzpomínku. Tedy alespoň tomu tak bylo na začátku našeho vztahu. Do doby, než si mé fotky prohlídl přítel a začal je komentovat. "Tady to máš křivý, tady ti chybí noha...tady kus ruky". "Lásko, tos ten záběr nemohla posunout trochu do leva? Vždyť vidíš, že ten odpadkový koš tam vůbec nevypadá esteticky".  Ale víte, co je na tom nejhorší? Že komentáře začínám říkat také!

J.L. Ramoset

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Já bych si určitě neodpustila komentář v tom Egyptě. Asi bych si z něj začala dělat legraci, jestli u toho focení také náhodou neusnul.

Má váš patrner také nějakého koníčka zálibu, hobby? Co na to říkáte vy? Podporujete ho, nebo vás jeho záliba štve. Zabývá se něčím neobvyklým? Sdílíte jeho koníčka s ním?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

 

 

   
23.07.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] EvaH [*]

  Z těch x fotek co nafotí pak vybere jednu absolutně unikátní...ono udělat dobrou fotku je umění. Tak pevné nervy :)

  superkarma: 0 23.07.2010, 14:55:58
 2. avatar
  [4] femme [*]

  taky nemám ráda, když je fotce něco, co tam být nemusí a taky nemám ráda, když tam něco, co tam má být, chybí Sml24 Sml80 

  superkarma: 0 23.07.2010, 10:45:40
 3. avatar
  [3] bubidani [*]

  enka1 — #2 ano, žehnám moderní době, protože kupovat a následně vyvolávat vše co on nafotí to bysme se zadlužili víc jak na hypotéce Sml30

  ale abych doplnila informace, on nepoužíva obyčejné 2G karty jako všichni, on si koupil 16G Sml31

  superkarma: 0 23.07.2010, 09:48:03
 4. avatar
  [2] enka1 [*]

  To je nevýhoda digifoťáků -dávával se pozor,aby nedošel filmSml16

  1. na komentář reaguje bubidani — #3
  superkarma: 0 23.07.2010, 09:45:45
 5. avatar
  [1] bubidani [*]

  omlouvam se, zapomněla jsem se podepsat

  superkarma: 0 23.07.2010, 09:15:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme