Chladnější tóny podzimu vystřídají v módě veselé pastelové barvy léta. Tomuto trendu podléhá také líčení a samozřejmě i barva laků na nehty, která podtrhne celkový vzhled outfitu. Tři nové odstíny pro sezónu podzim/zima představuje také řada Marionnaud Nail Colour. Luxusem provoněná zlatá, něžná pudrová růžová a intenzivní korálová barva, to jsou novinky aktuální limitované edice. Laky na nehty Marionnaud NAIL COLOUR jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za neodolatelnou cenu 119 Kč.

Marrinaud

Intenzivní, syté barvy, třpytivý lesk, snadná aplikace a perfektní kryvost, to vše nabízejí laky na nehty Marionnaud. Mezi odstíny barev kolekce NAIL COLOUR si vybere opravdu každá žena – stálá nabídka zahrnující 20 odstínů je skutečně široká, od jemných růžových tónů, přes stálici rudých barev, metalické odlesky až po speciální kolekce dle daného období. Aktuální kolekce na podzim/zimu přináší tři odstíny korespondující s módními trendy – Gold (zlatavá), Coral(korálová) a Light powdery pink (pudrová růžová). Vyberte si ten svůj odstín a staňte se královnou plesové sezony!

Všechny odstíny laků na nehty Marionnaud NAIL COLOUR jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 119 Kč.

Péče o nehty Marionnaud

Aby byla péče o nehty kompletní, nabízí Marionnaud doplňující sortiment. Řada péče o nehty se skládá ze dvou produktů, čirého podkladového a krycího laku (Base & Top Coat) a speciálního bílého laku určeného pro francouzskou manikúru. V nabídce naleznete také praktický korektor laku v tužce, který je dodáván se třemi náhradními hroty. Oceníte ho při přetažení laku a snadno tak odstraníte vzniklou stopu nebo přebytečný lak. Korektor neobsahuje aceton ani konzervační činidla, nehtům a jejich okolí navíc díky obsahu jojobového oleje dodá hydrataci. Všechny tři výrobky jsou k dostání v síti Marionnaud za cenu 139 Kč.

Marrinaud

 Jak si správně nalakovat nehty

Nejdříve dobře odstraňte původní lak na nehty a umyjte si ruce mýdlem. Nehty důkladně osušte a poté naneste první vrstvu speciálního laku Base & Top Coat. Nechte zaschnout a pokračujte vybraným barevným lakem, který naneste ve dvou až třech tenkých vrstvách. Po zaschnutí aplikujte opět speciální lak Base & Top Coat.

Reklama