děti

Nikdy jsme s mužem neřešili, jestli si můžeme děti „dovolit“. Prostě, když to přišlo, tak to přišlo.

Nejprve se narodila Eliška. I když nás trochu zaskočila, protože jsme ještě ani neplánovali svatbu. Za rok ji následoval Filip a po dalších třech letech David.

Dnes už je dětem 10, 13 a 14 let. Nedávno nás s manželem doslova šokovaly. Svorně totiž přišly s tím, že by chtěly sourozence. Na tom by ještě nebylo nic až tak zvláštního, ale děti napadlo, že bychom si mohli vzít opuštěné dítě z dětského domova. Inspiroval je osud holčičky z babyboxu.

Mysleli jsme s manželem, že je to jen takový momentální nápad, že je to přejde. Ale děti to myslí naprosto vážně a neustále na nás tlačí. Ještě si to musíme s manželem pořádně rozmyslet, ale já už jsem rozhodně vážně nahlodaná…

Vladěna

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Napište nám na redakční  e-mailovou adresu: redakce@zena-in.cz svoje zajímavé postřehy a zábavné příběhy a historky, které jste s dětmi nebo se sourozenci prožili. Svoje texty můžete doplnit i jejich obrázkem.

Těšíme se na vaše příspěvky, které budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a ty nejzajímavější samozřejmě odměníme. Dnes je ve hře šampon Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf s knížkou Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky od Belle de Jour, a sérum Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf s knížkou od Roberta L. Wolkeho Co Einstein vyprávěl svému holiči.

Reklama