Já osbně jej nemám a ani si jej pořizovat nebudu.Letos fičí čím větší a barevnější,tím lepší.Mně se spíš líbí něco malého a decentního.Navíc si nedokážu pak na starý kolena představit např.bábinku,jak jde o hůlce k doktorovi a má na těle kérku.Vždyť ten doktor pak msí jít do mdlob.Samozřejmě,dá se laserově odstranit,ale není to levná záležitost a určitě není příjemná.

Ahojda všichni, tetování je pro odvážné lidičky. Já jsem trošku srab a bojím se toho, že by se mi to nelíbilo, že to za chvíli nebude moderní, že to bolí, že mě pár lidí odsoudí, že rodiče budou zklamaní a mohla bych pokračovat..... Ale fandím všem co do toho jdou, a hlavně těm, kteří jsou pak celý život šťastní, že to mají.

Některé motivy se mi moc líbí. Hlavně takové menší a málo viditelné. Třeba nad kotníkem růžička, na lopatce dráček atd. Moc se mi nelíbí velká tetování, ale to je možná tím, že s námi ve fabrice dělali muklové a ty byli celí potetovaný. Tak jsme je vždycky poznali. Takže to je můj názor a přejí všem, aby se pořádně rozmyslel nad motivem, protože je to na celý život. Ahojky Iveta

Milá redakce,
proti tetování nic nemám, ale osobně se mi to nelíbí. Je pravda, že to vyjadřuje osobnost majitele, dokonce v rodině máme jednu prima ženskou, která si teď po čtyřicítce nechala tetovat ornament nad zadní část těla a je to moc pěkné, ale já bych to nikdy nechtěla. Mě osobně to připomíná člověka, který trávil delší dobu ve vězení a protože se tam nudil, tetoval a tetoval... hlavně mě prosím nikdo neodsuďte, je to jen můj názor.

Ula

Text příspěvků nebyl redakcí upraven.

Ještě hodinu můžete posílat své příspěvky na téma tetování.

Co si o tomto způsobu zdobení těla myslíte? Líbí se vám, nebo ho považujete za ohyzdnost? Máte kérku, nebo byste ji nikdy nechtěla?

Pište nám své názory a posílejte fotky svých tetování na e-mailovou adresu

  redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu pondělka zveřejňovat a jednu z vás odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou Gliss Kur.

Reklama