Jak je mým (snad dobrým) zvykem, ani krátké příspěvky nenechávám ležet ladem, ale vydávám je pohromadě, aby čtenářky, které je napsaly, neztratily motivaci. Tentokrát si můžete přěčíst názory čtenářek s nicky delfi.na, Tepito a Datura

Věřím na magická čísla?

Abych řekla pravdu tak, ani ne. Mám sice své oblíbené číslo 16 a 3, což vyplývá z datumu mého narození. Ale jinak mi to nic neříká. Kamarádka, která se zabývá numerologií, mi sestavila z mého data narození číselnou pyramidu a v ní mi vyšlo, že tíhnu k víře v nadpřirozeno, magii apod, ale prý se to stane až dosáhnu 45-ti let. Takže ještě 3 roky mám čas si všechno ujasnit. :-))

Můj otec pravidelně sází sportku. Již více jak 20 let dává stejná čísla, a to data a měsíce narození celé naší rodiny. Zatím bez většího úspěchu na výhru. Občas se zadaří nějaká poslední, tak se mu aspoň někdy vrátí to, co do toho investoval. Ale běda, kdyby jednou nevsadil, vsadím se, že v tu chvíli by vyhrál první. Zákon schválnosti působí i v číslech. :-)

delfi.na

Na magii čísel zrovna moc nevěřím. Kdysi mi někdo vysvětloval principy numerologie, tak  umím spočítat osobní čísla-to se sečtou všechna čísla z vašeho data narození, až vám vyjde jedno jediné. A tak vím, že já, muž a syn jsme 8, zato dcery jsou obě 1. Aniž bych si to předem nějak uvědomovala, tak už odmala jsem podvědomě k té osmičce tíhla. Ale nepřeháním to. Na pátek 13 nevěřím,ani na jiné magické datumy. Nechávám osud ať si plyne podle svého...Řídím se totiž starou pravdou:Chceš-li Pánaboha rozesmát, vyprávěj mu o svých plánech!

Tepito

Dobrý den,

na magická čísla moc nevěřím. Spoléhat na to, že mi vydrží manželství, když se vdám, dejme tomu 11.11.2011 je poněkud dětinské. Když jsem se vdávala já, vybrala jsem za datum svatby 15.08, ne že by to bylo nějak zvláštní datum, ale v ten den mám svátek a já bláhová si myslela, že si to manžel bude navěky pamatovat. Dodnes se mě ptá, jestli jsme se brali na můj svátek nebo na moje narozeniny.

Co mi přijde zajímavé je to, že mám narozeniny v dubnu a jedna moje dcera má narozeniny i svátek taky v dubnu,

svátek mám v srpnu a to zas má narozeniny i svátek druhá dcera. Ta se navíc narodila ve stejný den 5.8, jako moje matka.

Na datum třináctého nevěřím, nikdy se mi v ten den nepřihodilo nic špatného, ani když den připadnul na pátek. Takže nevěřím ani na letošní datum konce světa, který prý připadá na 21.12.2012, no uvidíme.

Zdraví Datura

Děkuji vám, milé čtenářky, za vaše příspěvky

Texty nebyly redakčně upraveny

 

Reklama