Dalo se čekat, že některé příspěvky se budou skládat jen z několika vět. Bodíky táhnou. I tak si jich moc vážíme, a pokud je to jen trochu možné, zveřejníme je. Tím spíš, že je ten předvánoční čas... Tři krátké příspěvky od čtenářek átéčko, marde a tinkib

Miluji na zimu teplé čepice a boty. To se nezměnilo. Moji blízcí se tváří vždycky všelijak, oni raději mrznou, ale pro mě je teplo moc důležité. Dnes jsem při nakupování dárků narazila na další čepici, která by se mi moc líbila. Opět celá chlupatá. Kouká jen kousek obličeje. Jako z té, co mám doma. Manžel se smál a říkal, rychle to polož a utíkej od toho. Ale já se tam ještě vrátím, měli tam i dobré šály. Vlastně ten můj dnešní nákup byl tak trošku praštěný. Alespoň se obdarovaní budou pod stromečkem smát.

Čepice mám moc ráda. V létě k moři klobouky, ale v zimě mám v teple i uši. A pokud teplota hodně klesne, tak na čepici ještě kapuci. Na otázku, zda jsou mé čepice sportovní, nebo ženštější se usmívám. No sportovní asi ne.
 Líbí se mi kožešiny. Samozřejmě že umělé! 

átéčko

Dobrý den, já čepice moc nenosím. Nemám je ráda. Možná je to tím, že když jsem byla malá, musela jsem nosit čepice, které mě kousaly a štípaly. Uznávám, že když mrzne, až praští, je dobré mít hlavu v teple. Čepici vytáhnu teprve tehdy, když mi mrzne nos a brada. To bývá tak okolo - 20. Pokud mrzne méně nebo jen sněží, přetáhnu si kapuci a je mi dobře. Někdy mi stačí jen čelenka. Takže pokud nemusím, tak čepici nevytáhnu.

Přeji krásný den

marde

Hezké zasněžené ráno přeji :)

Když jsem četla dnešní téma, ihned jsem se zařadila do té skupiny, která čepice nosí, nosila a nosit bude. Když nastanou venku teploty kolem nuly, neváhám a čepici natáhnu pěkně na uši. Dřív jsem se vyžívala v nošení poměrně extravagantních a ulítlých čepic, ale teď už je oblékám méně. Vzhledem k zaměstnání, pracuji jako učitelka, si moc netroufám vyrazit do školy v šaškovské čepici s pěti bambulemi (která ale báječně hřeje). A tak si nechávám tyhle moje „krásky“ pro obyčejné vycházky do přírody, nebo třeba na lyže. Tam mi nevadí trocha ztřeštěnosti, protože mě na svahu nikdo nezná :) Jinak ale v zimě bez čepice ani ránu, nijak zvlášť mi nevadí, že pod ní mi víc zplihnou vlasy a účes nebude mít příliš dokonalý tvar.

Čepicím zdar a ať vás v zimě nestudí ouška!

Zdraví čtenářka Tinkib

Texty nebyly redakčně upraveny

Reklama