Bylo mi jasné, že ve snaze získat bousové body napíšou i čtenářky, které by se jinak zdráhaly. Jsem za to ráda, ale bohužel, některé příspěvky jsou velmi krátké, proto je vydám pohromadě, aby se dostalo na všechny. V tomto si přečtete názory těchto čtenářek

Milá Dano, milé ženy-in! Téma „naostro“, ač jsem vyrostla v rodině více než prudérní, ve mně pobouření vůbec nevzbuzuje. Proč taky? Tak tedy určitě k odpůrkyním nepatřím. Ale na druhou stranu nepatřím ani k vyznavačkám tohoto „sportu“. Není to podle mě ani nezdravé, za jistých okolností ani nehygienické (ne vždy bych to doporučovala), ba ani nemravné. Nejsem žádná puritánka, i když možná jsem k tomu mohla mít v dětství našlápnuto.

V poslední době je móda chodit na ostro zejména mezi celebritami. I když - ty jsou v hledáčku médií, o normálních smrtelnících či smrtelnicích se nepíše. Když má někdo krásnou postavu, proč ne! Je to docela dráždivé - zejména pro muže, ale nejen pro ně! I já se ráda kouknu. Nicméně já tak nechodím ani doma, ani na zahradě. Mám pocit, že by mi něco chybělo...Jedinou výjimkou snad může být cesta z koupelny do ložnice a to ještě ne vždy ...

Jala

Pamatuju si módu, kterou si tolik chválil Hrušínský coby lékař ve Vesničce mé střediskové. Jak holky chodily bez podprsenek. A jak se u toho zasnil! Vida, tolik jich viděl v ordinace docela odhalených, a přece ho upoutalo poprsí, nespoutané do prádla, které se dalo jenom tušit pod oblečením. Ani profese mužského od fantazijích představ neuchrání!

Já, přírodou dosti obdařená, jsem takhle nikdy nechodila, protože to bylo skutečně hodně nepohodlné a dobíhání na autobus MHD, tak to bych už vůbec neriskovala, aby řidiči nevypadly oči. Zato na stará kolena si chození na ostro - tedy nahoře - bohatě užívám. Doma. Při současných letních teplotách, kdy jsem několikrát denně ve sprše, je velmi blahodárné nemít na sobě nic zbytečného, a být doma jen tak ve spoďárech! Po ruce, kdyby někdo zazvonil, mám dlouhé bavlněné šaty a jelikož bych po otevření dveří neposkakovala, určitě by si návštěva nepovšimla absence podprdy:).

Bez dolního spodního prádla bych se neobešla, protože mi to připadá vyloženě nehygienické. Doma i venku. Divím se dámám, že jim nepřijde divné sednout si a sedět si holou julčou na vlastní sukni...kalhotách, které asi denně neperou;).

Gerda

Hezký pondělní den všem!

K dnešnímu tématu mám jen jeden malý zážitek z práce. Chodí k nám pacienti mimo jiné na fyzioterapii-individuální, kde se svékají do spodního prádla. Ke kolegyni přišel na první cvičení pán, s kolenem po úraze, a tak mu kolegyně říká- „tak si odložte kalhoty a položte se na lehátko“...bylo hrobové ticho, pán nic, tak mu to terapeutka zopakovala a pán nesměle špitnul-no klidně, jestli vám to nevadí, já totiž pod těma kalhotama nic nemám...

No poslala ho ten den domů, cvičení odpadlo a na příště přišel už vybavený spodním prádlem. Od té doby při objednávání říkáme větičku: nic nepotřebujete s sebou (myšleno ručníky atd.), terapeut si vás bude svlékat do spodního prádla. Jedna z nových kolegyněk se strašně divila, proč to těm pacientům tak zdůrazňujeme, tak jsme jí tuto příhodu vyprávěli a hned bylo jasno J.

Ferdulka

Milé čtenářky, Jalo, Gerdo a Ferdulko, děkuji vám za názory a příhody na dnešní toma

Texty nebyly redakčně upraveny

 

 

Reklama