každého příspěvku si vážíme a snažíme se vydat všechny, i ty nejkratší. Přečtěte si proto tři kratší příspěvky, které jsem zařadila do jedné novinky. Jsou od těchto čtenářek: jithule, tepito a Prskoletka

Milá redakce, ženy-in !

I letošního Silvestra strávíme v kruhu rodinném doma. Ještě nevím jak, ale určitě při dobré hudbě, jídle a špetce alkoholu. Poprvé bude u nás na Silvestra i vnouček. Přes den půjde se strejdou a dedečkem na procházku - obhlédnout město a k řece nakrmit kačeny. Pak máme připravené hry.

Po večeři sice půjde spát, ale vítání Nového roku ho určitě probudí. Bydlíme ve čtvrti, kde se to petardami, ohňostrojem hemží. Budeme se spolu dívat přes okna. Jsem zvědavá na jeho reakce. Doufám, že z toho nebude mít noční můry. Co víc si přát, než krásný den strávený s rodinou.

Také já bych chěla popřát všem hodně dnů strávených se svými nejbližšími.

Přeji celé redakci a všem ženám-in hodně lásky, štěstí, spokojenosti a hlavně zdraví v celém příštím roce. Ať je ten rok lepší, šťastnější abychom byli alespoň trochu spokojeni. Zároveň chci poděkovat redakci za to, že tu jsou a jsou tu pro nás. Každý den nám přináší nejen nové informace, ale i zábavu - prostě nás baví. Také chci poděkovat i ženám co píšou příspěvky - jsou úžasné bez nich by to také nešlo.

Na zdraví a at se sejdeme na ženě-in i v příštím roce - jithule

Krásný poslední den v roce přeji do studené redakce.

U nás se tráví konec roku vždy v režii našich zvířátek. Protože je máme rádi,tak jsme se dobrovolně vzdali příjemného půlnočního setkání se sousedy na kopci pod stoletou lípou za vsí.Scházeli jsme se tam každý rok, přiťukli si, zkoukli ohňostroje v Polsku, Německu i u nás a šli zase domů. Bydlíme totiž v Trojzemí..

Bohužel naše posletní setkání bylo již před několika lety-po návratu jsme našli vyděšeného psa(leonbergra),který v záchvatu paniky od sousedovic rachejtlí okousal všechny dveře do domu včetně garáže. Vypadal na infarkt.

Další rok jsme vzali psy těsně před půlnocí za ves na pole,aby byli mimo to běsnění. Ale také to nesnášeli dobře. Byli vystrašení a táhli nás zpět do bezpečí.

A tak sedíme doma, hlídáme naše miláčky. Mají rozloženou deku před televizí na koberci  a společně s námi si lebedí.

vera

vera

Tepito

Ps:Do příštího roku přeji jen samé příjemné zážitky.

Milá redakce, v pamětí mám a do konce života asi budu mít silvestr v roce 1975. Jelikož je to i datum mého narození a v tomto roce jsem slavila osmnáctiny. .Začalo to ráno v práci, byla jsem ve 3. ročníku v učení-prodavačka textilu. Vedoucí mi naléval vodku s džusem, bylo to dobré, tak jsem se nenechala moc pobízet, ale do 15 hodin jsem byla pěkně opilá.

Když jsem autobusem dorazila domů, vypadla jsem do náruče klukům, kteří jeli držet místa na zábavu vedle do vesnice, jak jsme byli domluveni. Kamarádka, která byla méně podroušená, mě doprovodila domů, vykoupala jsem se, maminka mi uvařila kávu kávu s citronem a jela na zábavu. Začátek si pamatuju, ale pak mám okno, jen když jsme tam zašli i na jiné zábavy , tak mě všichni poznali, já nikoho.

Bylo to moje první opití, a do svých 55, které oslavím zítra, vlastně dnes jsem byla celkem opilá 2krát.

Na mé 45.tiny mi umřela mamimka, takže je neslavím, ale jako v jedinný den v roce jdu včas spát, do 22 hod bývám v posteli.

Vaše dlouholetá čtenářka Prskoletka

Milé čtenářky, děkuji vám za příspěvky, celoroční přízeň a přeji všechno nejlepší do Nového roku

 

Reklama