Domácnost

Tři grácie staví dům, chlapi jim do toho nemluví

Pohledná trojka známých osobností, zpěvačka Dara Rolins, moderátorka Zuzana Belohorcová a herečka Eva Aichmajerová se sešly v designérském centru, aby si vybraly mozaikové obložení do svých domů. Všechny se shodly na tom, že jim jejich partneři do výběru moc nemluví a nechávají jim ve výběru volnou ruku.

„Stavíme s přítelem dům ve Vyžlovce a počítáme s dvěma koupelnami, pánskou a dámskou. A jelikož máme oba rádi hezké věci, vybíráme do nich mozaiku," řekla Korzu Dara Rolins.
Jak se smíchem přiznala, dostala souhlas, aby vybrala pro obě koupelny podle svého vkusu.
Nejraději bych vyzkoušela všechno, ale to by u nás vypadalo jako u komediantů, takže musím to vzít zcela zodpovědně a dát si dostatek času na rozhodnutí," dodala zpěvačka.
Zuzana Belohorcová zase staví dům v Praze a v hlavním městě má svou haciendu i Eva Aichmajerová.
Změna je život," tvrdí obě a hned dodávají, že jen v úpravě interiéru, a ne ve vztazích.
Domů se člověk má těšit. Je to místo, kde se dva, tři nebo více členů rodiny setkávají, a proto by měl být příjemný a přátelský. A hezké věci do něj určitě patří," shodly se obě krásky.
   
20.06.2008 - Dům a byt - autor: Korzo

Komentáře:

 1. [3] sdrawa [*]

  Když se staví dům, tak je třeba myslet na mnoho věcí, třeba na garážová vrata brno

  superkarma: 0 17.01.2013, 16:30:32
 2. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  wich: To víš, ve svým věku může být ráda, že se na mimi zmohla, tak jí trochu narostla ramena. Po bitvě je každá královnou

  superkarma: 0 20.06.2008, 12:44:48
 3. avatar
  [1] wich [*]

  Trošku mimo téma... S Darinou Rollincovou jsem nedávno (ještě když byla těhotná), četla celkem fajn rozhovor, působila v něm sympaticky, bere těhotenství a porod sportovně, stylem, když to zvládly tisíce žen dřív, nemíní z toho dělat "velkou společenskou událost" apod. Rozhovor se týkal více věcí... Fakt mě mile překvapila. A teď jsem ji asi před měsícem viděla v pořadu Mahuleny Bočanové, kde mne vyloženě odpudila svým "jediným správným" názorem na život, mateřství, které vyloženě ženám nekriticky vnucovala a už jakoby opovrhovala ženami, které matky nejsou Takové chování odsuzuju, jednak leze krkem většině populace, která momentálně nejedná pod vlivem hormonů a je hodně nefér vůči ženám, které děti chtějí, ale mít nemohou (asi jako kampaň Prolife)

  superkarma: 0 20.06.2008, 09:36:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme