Dne 30. listopadu měl oficiální premiéru v Praze na Andělu dlouho očekávaný film Anděl Páně 2. Pokračování úspěšné pohádky Jiřího Stracha nezklamalo. Ten STRACH, aby nevznikla jen blbá dvojka, který režisér a jeho tým měli, vybičoval všechny k maximálnímu výkonu. A už teď si mohou všichni s úlevou říct: Povedlo se.

Pokud ještě váháte, zda v předvánočním čase vyrazit do kina na „Anděla“, tak možná vám pomůže k rozhodnutí mých pár postřehů:

1. Užijete si film s dětmi i kamarády

Ačkoliv současné pohádky v nás často evokují kinosál plný dětí a lehkou nechuť sledovat děj s nimi, tentokrát nemusíte mít obavy. Jako případný doprovod děcek se nebudete nudit. Naopak si užijete dospělácké vtípky, které ovšem malé osazenstvo nepohorší. Dokonalá harmonie. A taky můžete jít bez rozpaku třeba jen s kamarádkou. Věřte, že takových tam bude víc...

Anděl Páně 2 - foto: Česká televize a Marlene Film Production

2. Nenásilně se poučíte

Velmi nevtíravě a navíc ještě vtipně - tak jak si s křesťanskou tématikou Jirka Strach umí pohrávat - si připomenete to, co je (nejen) v těchto dnech důležité.

3. Pobavíte se a odpočinete si

Trefné hlášky všeho druhu zaručují, že se hodně nasmějete. A to není vše. Citlivě vybrané filmové lokace ve vás vyvolají pohodu a pocit důvěrné blízkosti. V jednoduchosti je krása. I když ta zdánlivá jednoduchost je promyšlena do nejmenšího detailu.

Přečtěte si také:

Reklama