Prohlédněte si fotoreport čtenářky Kytinkak, která navštěvuje pravidleně Vánoční trhy na brněnském Výstavišti. Letos si je obzvláště užila!

Velké trhy jsou letos v Brně na Výstavišti. Několik fotek z nich zaslala čtenářka Kytinkak...


Přeji krásné pondělní ráno všem ženin-kám i tobě Jakube.

Na Vánoční trhy jezdíme pravidelně do Brna na Výstaviště. Jelikož už nám zůstaly babičky, vezmeme obě a vyrazíme. Musím říci, že si to vždy užijeme jak nakupováním tak nějakou tu dobrůtkou k jídlu. Letos jsem byla překvapená, co tam bylo oproti jiným rokům stánků a hlavně co bylo lidí. Mám slabost na voňavé svíčky tak jsem si udělala radost a koupila si oranžovou, aby mi ladila do obýváku. Voní krásně po pomerančích, škoda, že nemůžete přivonět. Citrusy nikdy nezklamou. Jinak jsem spíše koukala, co je kde nového a jaké trendy letí. Hodně je nabízeno kosmetických přírodních produktů a produkty z medu a konopí, toho tam bylo opravdu hodně. Koupila jsem dokonce vnučce k Ježíšku její vytoužené povlečení, tak snad bude spokojená. Po nakupování jsme zavítali všichni na baštu a na teplý nápoj, divokou třešeň. To je višňový mošt s griotkou a trochou rumu. Babičky byly jak v Jiříkově vidění. Museli jsme si koupit po láhvince domů. Tak se těším, až si uděláme v klidu domova i my tady.

FOTOGALERIE: 5 snímků

Je fajn koukat na lidi, jak si užívají volna a prostě nějaký stres z Vánoc vůbec neřeší. Nikde jsem nezaregistrovala nějakou nervozitu. Ba naopak. Měli kulturní program a všichni s nadšením sledovali Vánoční vystoupení a bavil se. Myslím, že tak to má být.

Takže přikládám pár foteček a přeji Vám klid a pohodu.
Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 12. 2012: Vánoční trhy

  • Jak vypadají letos vánoční trhy u vás?
  • Chodíte na ně?
  • Kolik na vánočních trzích utratíte?
  • Koupila jste někdy na vánočních trzích něco zajímavého?
  • Pošlete fotku z letošních vánočních trhů!

Své příspěvky a fotky (maximálně dvě ke každému příspěvku) zasílejte nejpozději 10. 12. 2012 do 14.30 hodin na emailovou adresu redakce (viz níže). Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možné získání krásných vánočních dárků od Albi: dvou Vánočních čajů a jednoho stylového diáře na rok 2013.

darky albi

Reklama