Příští týden již bude krásně vánoční a podle toho vypadala i středeční porada našeho magazínu. Podívejte se na její plody.

Vzhledem k tomu, že jsem si včera dělal na poradě poznámky, které dnes po sobě již nemohu přečíst, musíte se spolehnout na důvěryhodnost mých vzpomínek. Přitom onehdá jsem se po ránu sám sebe ptal, kdo jsem a jak se vlastně jmenuju a co hodlám na tomto světě dnes udělat prospěšného. Protože jsem k ničemu onehdá nedospěl, zase jsem si lehl a tvářil jsem se, že neexistuju.

Takže tedy ke včerejšku.

Asi 6x mne Saša osočila z toho, že to, co říkám, by si šéfredaktor ženského magazínu neměl ani myslet, natožpak říkat nahlas. A taky mi říkala, abych to na sebe napsal. Tak plním její přání.

A nyní ke včerejšku. Jakub Kočí se přiznal, že neví, kdy má svátek. Ale tvrdil, že 25. někdy v létě. Dostali jsme se k tomu tak, že jsme pátrali, zda se o Vánocích někdy neotvírají nějaké tajemné jeskyně a nevstávají nějací bojovníci, a vzpomněli jsme si na svatojakubskou noc.

Od toho se Saša Stušková odrazila k úžasné představě, že letos na Silvestra půjde za tučňáka. Snad se na mne nebude zlobit, když o ní napíšu, že po Vánocích bude stačit přidělat křidélka…

Dana Haklová kontrovala tím, že letos bude za labuťenku na jehlách. Což je velmi zajímavá představa. Vzhledem k tomu, že se často vyskytuje v divadle a jistě měla na mysli Labutí jezero.

Již vážně nedám dohromady, co a jak Dana myslela, když si přála, aby Kubíček byl dole. Ale tuhle poznámku jako jednu z mála přečtu a asi to bylo velmi důležité, když jsem si to zapsal čitelně.

No a Jakub Kočí to celé završil oblíbenou hláškou: „Mně je to jedno…“

A Klárka Wimmerová k tomu lakonicky dodala: „Jako vždy.“

Jsem vám dlužen i informaci, jak se vyvíjejí některé redakční kauzy. Saša Stušková má díru do hlavy. Tvrdí, že krvavou, a proto ji skrývá. Investigativní tým našeho magazínu však přišel na to, že díra byla ponechána otevřena za účelem výzkumu. Když lékař odebíral bulku a díval se dovnitř, nevěřil prý vlastním očím. Od té operace prý nemluví, jen se pomateně rozhlíží okolo sebe a říká: „Pravda je někde venku.“

Také Jakub Kočí se posunul a od února již nebude Pražák, ale horal, konkrétné Orličák. Jak bude vypadat naše spolupráce na externo se nyní rodí jak v jeho, tak v mé hlavě. Prý se těší na vlky, nejen cyklistické, a na lišky, které mu budou dávat dobrou noc.

A nakonec Klára Wimmerová. Před chvíli jsem ji požádal o to, aby mi připomněla, co říkala v pondělí a co jsem slíbil, že o ní napíšu. Neprozradila a culila se. Tak jsem ji za odměnu vyfotil. Podívejte, jak lžiprsenka umí tvarovat postavu. Klárce to moc sluší. Což?

 

V obchodním nic nového. Jen Ivanka začala šetřit na liposukci a od té doby se mile usmívá…

Věruška Forejtová v rámci vylepšování počítačů v naší redakci zešedivěla. Protože se ten její ani po třetí reinstalaci nezačal chovat jako počítač třetího tisíciletí. Ale vypadá to, že díky němu dosáhne nirvány jako první

Lukáš Čejka i Kačka Vozková si tiše sedí ve své kanceláři a nejraději jsou, když máme pocit, že tam nejsou, a kolikrát to ani nepoznáme…

Anička Basiková na mou otázku, zda udělá jeden rozhovor, napsala, že neví, zda to stihne do Vánoc. Mou odpověď, že ne do Vánoc, ale do konce týdne, zpočátku brala jako vtip.

Tak to by ve zkratce bylo vše. Mnohé důležité mi uniklo, na některé se nedostalo, ale slibuji, že na ně dojde někdy v budoucnu.

A nyní k příštímu týdnu:


  • V pondělí 10. prosince Jakub Kočí s vámi prosmýčí všemožné Vánoční trhy a probere s vámi, jak se vám líbí…
  • V úterý 11. prosince si Saša Stušková postěžuje na svého muže, který si po sobě nechce umývat nádobí. A zeptá se vás, kdo myje nádobí u vás.
  • Ve středu 12. 12. 2012 Dana Haklová nemůže nepoložit otázku na to, zda věříte magii čísel, a jak to podle vás funguje.
  • Ve čtvrtek 13. prosince se mnou půjdete do sauny. Máte rády saunu, nebo ji nesnášíte. A jaké z ní máte zážitky?
  • A v pátek 14. prosince Saša Stušková prozradí, kdy přestala věřit na Ježíška. A bude chtít vědět, jak jste na tom byly vy a jak jsou na tom vaše děti.

Věřím, že se vám naše nabídka témat líbí.

Máte-li nějaké připomínky, nápady nebo podněty, napište nám je do diskuse pod tímto článkem nebo do redakčního e-mailu:

redakce@zena-in.cz

Přeji krásný den!

Reklama