Bulvár

Třetí ročník Miss Prima křivky zná nové finalistky!

Semifinále soutěže MISS Prima křivky, jejíž mediálním partnerem je i nás magazín, se konalo minulou sobotu 23. května v pražské restauraci U Kroužků. A jak jinak: Bylo plné překvapení. Nebylo jen o zpěvu a tanci... Radek John, předseda poroty, se musel vypořádat s mečem na hlavě, a na organizátora soutěže Romana Fareq zaútočila thaiboxerka!

miss prima krivky

Pětičlenná porota rozhodla a jména dalších 12 finalistek, již 3. ročníku MISS Prima křivky, jsou známá! „Naše obrovská poklona patří všem zúčastněným dívkám a ženám. Nebýt jich a jejich odvahy, tato soutěž by postrádala smysl. Vše je o energii, kterou každý z nás vyzařuje. A dámy, které se zúčastnily tohoto ročníku, jí mají na rozdávání “,  říká za celý tým spoluorganizátorka soutěže Markéta Zámyslická.

krivky

Z více než 200 přihlášených žen a dívek porotci vybrali 12 těch, které je svou přirozeností, talentem, výřečností a půvabem okouzlily nejvíce. Dvě dívky, které se probojovaly do finále, jsou ze Slovenské republiky. V základních kolech musely soutěžící přežít křížový výslech, při němž porotu nejvíce zajímalo, jaký talent soutěžící má a čím by se chtěla prezentovat ve volné disciplíně na finálovém večeru. Důležitou roli hrála i ladnost chůze, komunikativnost, šarm, pohotovost a časová flexibilita, která je vzhledem ke čtyřem náročným soustředěním před finálovým večerem nezbytná. Nyní dívky čekají série soustředění.

radek John

„Soutěž Miss Prima křivky si už vydobyla popularitu mezi dívkami a ženami, které jsou charismatické, ale nemají tělesné proporce modelek naplňujících současný společenský a mediální diktát až nezdravé štíhlosti. Je pozoruhodné, jak se s každým ročníkem hlásí do soutěže více uchazeček, které chtějí překonávat své limity, pracovat na sobě, dělat něco užitečného pro sebe i své okolí. Během tří ročníků se počet těch, které se odhodlaly soutěžit o titul Miss Prima křivky, ztrojnásobil. “ řekl předseda poroty Radek John.

miss

Finále proběhne 15. 9. 2015 v divadle Broadway a žena-in bude samozřejmě u toho! Těšit se můžete i na medailonky finalistek, které budeme v průběhu léta zveřejňovat.

Čtěte také:

   
26.05.2015 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [5] jiti [*]

  zase miss nadváha????Sml15

  superkarma: 0 27.05.2015, 07:32:30
 2. avatar
  [4] Dudlajlama [*]

  Taky se mi libi ta horni slecna, ma krasny usmev.

  superkarma: 0 26.05.2015, 16:22:35
 3. avatar
  [3] datura [*]

  Radku, jak hluboko jsi klesnul ???Sml80 Soutěž by se spíš mohla jmenovat Miss bedna, zvlášť pikantní je poslední fotka Sml58

  superkarma: 0 26.05.2015, 13:53:44
 4. [2] multistrada [*]

  Slečna na první fotce je nádherná, doufám, že je ve finále. těším se na ty slibované medailonky, jestli budou.

  superkarma: 0 26.05.2015, 13:40:31
 5. avatar
  [1] gerda [*]

  Božínku, a já si říkala, kam zmizel John! Tak on dělá křoví? To jsou ty konceSml57

  superkarma: 0 26.05.2015, 13:26:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme