Bulvár

Třetí ročník Aprés Ski u návštěvníků bodoval

Třetí ročník festivalu zimních  radovánek Aprés Ski  letos i přes částečnou nepřízeň počasí trhnul vlastní rekord. Náplavkou Rašínova nábřeží prošlo během uplynulého víkendu několik desítek tisíc návštěvníků.

Horské městečko u řeky bylo o víkendu 12. a 13. října opravdovým tahákem pro sportovce i rodiny. Na největším pražském snowparku se neustále proháněla prkna i lyže začínajících a profesionálních jezdců. První obloučky si na sněhu i v dětském snowparku vyzkoušeli stovky dětí. Naplněná náplavka užasle sledovala akční exhibice flyboarderů i wakeboarderů a do varu jí přivedl také rekord Pavla Tračaly, který za rychlým motorovým člunem absolvolal v jednom zátahu jízdu po sněhu i vodě vč. seskoku z pontonu při rychlosti přes 40km/h.

Na Aprés Ski se uskutečnily první závody profesionálních i amatérských snowboardistů a freeskierů této sezóny a předány byly ceny za více než 200 tisíc Kč.

FOTOALBUM:

/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP8839.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP8106.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP9228.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP9483.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP8219.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP9083.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP8744.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP9395.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP8069.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP8227.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP9433.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP9384.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP7947.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP9594.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP7996.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP8008.JPG
/users/1/galerie/files/img/PR/ski/middle__IGP7981.JPG

Sobotní šlehačkovou bitvu odstartoval režisér seriálu Cesty domů Jiří Adamec za přítomnosti České Miss Terezy Chlebovské. Spolu s herečkami Markétou Hrubešovou a Vendulou Křížovou pak vyzkoušeli řízení lodě bez řidičáku. Šlehačkové bitvy se za oba dva dny zúčastnilo 45 koulovačů, kteří po sobě rozmetali na 400 litrů šlehačky.

Velký zájem byl o servis lyží a snowboardů zdarma, spojený se školou domácího servisu. Diváci si také odzkoušeli odpalování lavinového batohu v praxi nebo ochranné prvky na svah.

Pro maminky byla k dispozici family zóna, kde mohly svoje děti nakojit, nakrmit, přebalit nebo převléknout. K dispozici byl také neustále obležený stan s malováním na obličej či lezecká stěna.

Prostřednictvím projektu Oranžové kolo Nadace ČEZ přispěli návštěvníci Aprés Ski na konto o.p.s. Kvadru částkou 49,800Kč.a organizace Kolpingova rodina částkou 50,648 Kč. Diváky v charitativním šlapání na kole podpořily vlastním sportovním výkonem i krásné missky Eva Čerešňáková a Hana Věrná.

Festival zimních radovánek Aprés Ski lákal desítky tisíc milovníků zimních sportů a rodiny s dětmi i přes sobotní deštivé počasí. Ani to totiž návštěvníky od cesty na náplavku neodradilo.

Organizátoři Aprés Ski děkují všem návštěvníkům za vřelou přízeň a těší se s nimi na setkání třeba už v polovině dubna při další oblíbené akci - festivalu plném zábavy a cyklistiky  Město na kole, 12.–13. dubna 2014 opět na náplavce Rašínova nábřeží v Praze. VSTUP ZDARMA - www.mestonakole.cz

   
16.10.2013 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme