Čtenářka Vodfon je rozmazlovací babička. Ve svém příspěvku píše také o své skvělé nevěstě a její rodině z Jižní Moravy.

Rozmazlovací babičky jsou nejlepší. :-) A souhlasím s Vámi, na Jižní Moravě jsou přátelští lidé. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju pěkný den.


Krásný den,

já sama jsem ani jednu babičku nezažila. Sama jsem však, pro dva vnuky, brzy budou tři babičkou rozmazlovací. Mohla by to být tentokrát holčička, abych se konečně vyřádila na panenkách, kočárcích, šila sukýnky a zástěrky. Když byla dcera malinká, byl celý pokojíček v jedné barvě. Ušila jsem stejný látkový lustr i potah na postýlku. I dupačky byly stejně sladěny. Mám takovou úchylku i doma. Když mi něco neladí, jsem nervozní. Takové změny však nemůžu dělat u nevěsty, přestože je velmi tolerantní. Lepší nevěstu jsem si nemohla přát. Naše vzájemné vztahy jsou perfektní a to jsem tchýně. Je z Jižní Moravy a tam jsou snad lidé hodnější a vstřícnější. Dobře si rozumíme s celou její rodinou. Bez skvělých hanáckých koláčů medu a domácí slivovice u nich není návštěva. Jsou velice přátelští. Vzali jsme si skvělou rodinu!!!!

vod

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Vaše děti a babička

  • Jaké máte vztahy v rodině? Stýkáte se s babičkami?
  • Mají vaše děti rády babičku(y)?
  • Jaké jsou vaše babičky?
  • Jsou vaše babičky spíš ze „staré“ doby, nebo moderní?
  • Chodí do práce, nebo už jsou v důchodu?
  • Jsou ochotné hlídat vaše děti?

Napište mi, na vaše příspěvky se moc těším. Tentokrát mám pro vás jako dárek připravenou knížku Aleny Jakoubkové: Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek (nakl. MOBA) a tři detektivní příběhy k tomu. Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je BABIČKA.

bab

Reklama