Čtenářka ekleinovka nám dnes poslala příběh svého kolegy, který se rád vytahoval a nakonec byl vytrestán. Děkuji Vám ekleinovko i za nádherné fotky, jen škoda, že jsem je nemohla ukázat v plné veliosti.

 
Pohodový čtvrtek všem lidem, kteří sem zavítají a nechají se nebo nenechají mystifikovat druhými :)
 
Budu upřímná. Je mne ,,až na půdu“ a možná mnohem,mnohem výše.....
Moje výšplechty mnohokráte dopadly na úrodnou půdu, a tento druh humoru neumí pochopit každý. Já prostě mezi řečí pronesu takovou botu, že mi na ni skočí i vlastní muž. A ten mne zná dosti dlouho. Dvě z mých dětí tohle pochytily po mně. Takže když se sejdeme a je mezi námi někdo neznalý tohoto druhu humoru, tváří se jako puk. My držíme pospolu a vzájemně se doplňujeme.Někdy je to až na doraz. Kam se na nás hrabe amatérské divadlo :)) :))

Jednu příhodu zmíním. Netýká se sice naší rodiny, ale mého kolegy v práci. Ten nás denně zásoboval historkami, že už u mně málokdy uspěl. Tak letěl za holkama do účtárny a ty mu jeho zážitky polykaly i s navijákem. Už ho měly plné zuby, tak jsme na něj vymyslely past.

Synovec doma chová anakondu, v té době měla jen málo přes 2 metry. Zapůjčil ji už nakrmenou, aby nedošlo k případnému nežádoucímu kousnutí milého Ondřeje. Takže had připravený v krabici a čekalo se na naši oběť. Vlítnul do kanceláře a jal se vyprávět další nesmysly, které se mu přihodily. ,,Ty, Ondro,máme tu drobnej problém. Frantovi z projekce utekl had. Chtěl s nim ráno na veterinu a šmejdí někde po budově.“

Ondra očividně znejistěl. To mi přišlo divné. Vždycky plnou pusu keců a navíc hrdina a zachránce každým coulem. ,,Markéta se hadů bojí jako čert kříže, vždyť víš a Ty jsi loni zmáknul tu zmiji. My Ti věříme,  Ondro, Ty ho určitě odchytíš!“ To už se Ondřej začal nervozně drbat ve vlasech a přešlapoval. Takhle jsem ho neznala.No nic, zvedla jsem víko krabice a vypustila Krakena.

Holky začaly pištět, některé řvaly jako na lesy a vylezly na stůl. Napůl to hrály a napůl se hada bály opravdově. A náš zachránce překvapil. Zesinal, oči obrátil v sloup a vypadalo to, že sebou každou chvíli švihne.

Najednou zařval mocným hlasem ,,pomoooooooooooc“ a mohutným skokem prolétl oknem. Nebojte se, byla to přízemní budova. Se silničním lišejem si pak koktajíce dával jednoho panáka za druhým. Hada jsem za pomoci Franty z projekce dala zpět do krabice a raději jsme drželi všichni jazyk za zuby. Náš hrdina od této příhody držel jazyk za zuby také a my měli v práci klidná rána.

Až nám někdy ty jeho kecy chyběly....

078.JPG

137.JPG

236.JPG

1. Ufo nad Plzní nebo??????
2. Snímek z Marsu??????
3. Brána do nebes nebo do pekel???? Můžete hádat, třeba třikrát.....
ekleinovka
Text nebyl redakčně upraven


Jaký je váš vztah k mystifikacím? 

  • Máte ráda Cimrmany?
  • Vymyslela jste nějakou mystifikaci, na kterou ostatní skočili?
  • Byla jste obětí mystifikace?
  • Znáte nějaký zajímavý příběh na téma mystifikace?
  • A mají ženy smysl pro humor, nebo nemají?
  • Získávají ho, nebo časem ztrácí…
  • A co přejete hercům DJC k výročí?

Vaše příběhy, fotografie, videa i úvahy směřujte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny odměním za příspěvek krásnou květinou. Tak se těším na vaše příspěvky a na příjemnou zábavu.

Reklama