Midnight Rose.Oslnivá, šarmantní mladá žena prochází městem světel. Svobodná a plná života se řítí malými uličkami nejromantičtějšího hlavního města na světě. Paříží. Paříž - město magických náměstíček, přístavišť podél Seiny a večer oživlých kaváren. Paříž za soumraku. Noční Paříž, kdy se obloha zahalí do téměř neuvěřitelných purpurových odstínů. Taková Paříž je tím pravým místem pro hru zamilovaných na schovávanou. Získej mé srdce, jestli to zvládneš!

Spontánní, svěží, provokativně ženská... Svádí pouhým pohledem, jediným úsměvem a s jediným cílem: okusit pravidla lásky. To je ona. Ikona generace. Mladá, význačná představitelka současného filmu. Emma Watson.
Jediným důkazem její přítomnosti je smyslná vůně, nebeské potěšení, jehož základ tvoří růže. Parfém pro nezapomenutelnou ženu: Trésor Midnight Rose.

Po vůni Trésor in Love, přichází Lancôme s novým příběhem o lásce plným lehkosti, magie i smyslnosti. Moderní příběh volně inspirovaný jazykem romantiků a vášnivých lásek.

Nádherná vůně, „růže lásky“

Kouzelný nektar s intenzivním medovým srdcem, ve kterém smyslná růže, neodmyslitelná složka vůně Trésor, vyniká více než kdy dřív.

„Parfém Trésor Midnight Rose je barvitý, pozitivní, radostný... Je to zosobněná dráždivá ženskost: hravé tóny růže podtržené svěžím malinovým aroma, lehkým dotekem dřeva a sametovou vanilkou. Tato živelná, neodolatelná růže okouzlí každého. Je to jedinečná vůně,“ vysvětluje parfumérka Anne Flipo, autorka této harmonické květinově ovocné vůně.

Všichni známe sladká jablíčka v karamelu, ve Francii nazývaná „jablka lásky“. Trésor Midnight rose by mohl být takovou „růží lásky“. Sladké, křupavé ovoce vzniklé nečekaným spojením.

Midnight Rose.

Je to láska na první pohled. Spojení pronikavé, silné esence růže a troufalé vůně maliny plné energie.

Na pohlazení jasmínu a pivoňky odpovídá svěží esence pupenů černého rybízu a síla růžového pepře.

Moment okouzlení završí základní tóny - výtažek z virginského jalovce, vanilky a pižma - které se snoubí s květinovým aroma a společně vytváří jedinečnou, moderní a návykovou vůni.

Purpurová záře fasetového flakonu

V té nejromantičtější hodině, chvilku před půlnocí, kouzlo zahalí oblohu do purpuru. Je to hodina, kdy je možné vše. Všechny odstíny magického okamžiku pozastaveného v čase se zrcadlí ve flakonu Trésor Midnight Rose.

Zářící šperk zdobený mnoha odlesky je obalen něžně smyslnou barevnou škálou od světle růžové až po fialovou.

Hrdlo zdobí noční růže s hedvábnými fialovými okvětními lístky, která jakoby právě vykvetla pod víčkem ve tvaru diamantu. Vzácná růže, symbol bláznivé lásky.

Emma Watson, ikona generace

Midnight Rose.Živá, přirozená, spontánní...jen ta nejsvěžejší adjektiva mohou popsat novou velvyslankyni značky Lancôme. Emma Watson, teprve jednadvacetiletá Angličanka, narozená v Paříži, zosobňuje na obrazovce i v časopisech romantickou hrdinku 21. století. Emma, jedinečně krásná herečka, je hvězdou na vzestupu. Pro miliony fanoušků zůstává Hermionou. Ale je v ní mnohem víc...

Anglický tisk ji zvolil „Nejlépe oblékanou ženou ve Velké Británii“ a „Módní ikonou roku 2011“. Díky své jedinečné osobnosti a svému vzhledu „pretty preppy“ evokujícím styl 60. let v čele s Twiggy či Jean Sebergovou, představuje s neuvěřitelnou grácií mladou ženu „smart and stylish“. Emma, zvyklá na filmové plátno i červený koberec, byla na Empire Awards 2011 nominována na nejlepší herečku za roli ve filmu « Harry Potter a relikvie smrti I » a postoupila do užšího výběru People's Choice Award. Uznávaná i hereckými kolegy, má své otisky na Holywoodském chodníku slávy. Zrodila se hvězda...

Půvabná Emma je mladou ženou své doby: tvořivá, nadšená, aktivní, zajímá se o budoucnost naší planety. Nedávno dokonce navrhla vlastní etickou módní kolekci. Svobodný duch a udivující zralost, Emma Watson se snaží být jen sama sebou. Není tedy překvapením, že se stala pro mnohé vzorem. Aniž by o to usilovala. Milion fanoušků na Facebooku i na Twiteru, kteří každý den sledují její komentáře.

« So much to do, so little time... »: napsala nedávno na Twitteru Emma Watson, která má před sebou nabitý rok. V programu na léto 2011 je natáčení filmu « Perks of being a Wallflower », v režii Stephena Chboskeho. Ztvární hlavní ženskou roli Sam, první Charlieho lásku, který díky ní znovu získá chuť do života. Veřejnost také napjatě očekává další dva filmy: premiéru «Harry Potter a relikvie smrti II » (závěrečný díl) a «My week with Marylin» , kde hraje asistentku stylisty po boku Kenneth Branagh, Michelle Williams et Eddie Redmayne.

Emmu Watson, zdá se, to nejlepší teprve čeká. A přesto zůstává stále stejná. Mladá žena, jež si v dnešní době našla svou pozici. Žena, která značce Lancôme poskytla svůj oslňující úsměv, hluboký pohled a veškerou svěžest svého mládí.

Reklama