Smartphony Lenovo se dokážou přizpůsobit všem potřebám svých uživatelů. Nabízí vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii, pokročilé funkce a užitečné aplikace pro snadné použití a ovládání. Jsou perfektním společníkem pro každého.

Štíhlý a trendy Lenovo S850

Ultralehký Lenovo S850 se vydává cestou krásy a stylu. Design telefonu sleduje nejnovější trendy a spojuje v sobě krásu a styl spolu s praktičností. Toto spojení podtrhuje například překrásný celoskleněný povrch v různých barevných variantách doplněný štíhlým 8,2mm profilem.

Lenovo

Telefon Lenovo S850 s předním 5Mpx fotoaparátem se stane skvělým pomocníkem při videochatech nebo pořizování selfie. Zadní 13Mpx fotoaparát zase zvládne zachytit nejen poutavé momentky z dovolené, ale i zajímavé momenty všedních dnů.

Lenovo S850 umožňuje svým uživatelům být neustále v kontaktu se svým okolím a sdílet zážitky se svými přáteli. Ocení jej uživatelé, kteří kladou důraz nejen na vysoký výkon, ale záleží jim také na eleganci a módě.

Výkon ve velkém stylu s Lenovo S860

Z výkonného smartphonu Lenovo S860 se budou radovat hlavně muži. Díky své extrémní až 3denní výdrži baterie udrží krok i s těmi nejnáročnějšími uživateli. Jeho 5,3palcový vícedotykový HD displej je zasazen v plášti z broušeného kovu titanové barvy. Kovový rám navíc chrání telefon před poškozením při případných nárazech.

Lenovo

Lenovo S860 je určen především pro aktivní a zaneprázdněné uživatele, kteří se nechtějí nechat omezovat při používání svého mobilního telefonu a současně preferují stylové produkty.

Kreativita bez omezení s Lenovo VIBE Z2 Pro

Smartphone Lenovo VIBE Z2 Pro doslova probouzí uměleckou stránku v každém uživateli. Pochlubit se může například předním 5Mpx a zadním 16Mpx fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu, senzorem se zvýšenou světelnou citlivostí a profesionálním fotografickým režimem. Špičkové fotografie tak lze pořídit za každé situace.

Lenovo

Jako všechny chytré telefony Lenovo, vyniká i Lenovo VIBE Z2 Pro elegantním designem a štíhlým provedením. Svým uživatelům poskytne nejen prémiový zážitek z multimédií, ale uspokojí také technologické nadšence, kteří požadují telefon s velkým displejem a vysokým výkonem.

Více informací o smartphonech Lenovo najdete na www.lenovo.cz.

Reklama