Domácnost

Trendy bezpolodrážkové dveře od SAPELI jsou nyní dostupné všem

Jednička na českém trhu v oblasti výroby dveří a zárubní, společnost SAPELI, přichází s časově omezenou nabídkou na moderní bezfalcové čili bezpolodrážkové dveře.  Od začátku března do konce dubna jsou při pořízení moderních bezpolodrážkových dveří v SAPELI centrech nebo SAPELI pointech vysoce odolné skryté závěsy Esprit Premium zdarma. 

V SAPELI dávají dveřím vždy něco navíc. Kromě nejvyšší české kvality a poctivého zakázkového zpracování všech typů dveří, si na měsíc duben v SAPELI připravili akci jako dělanou pro všechny, jež touží po moderním a trendy domově. Při zakoupení kompletu bezpolodrážkových dveří se zárubněmi totiž klienti dostanou vysoce odolné skryté závěsy Esprit Premium, čímž ušetří až 1 700 korun.

Sapeli

Bezfalcové dveře patří k nejmodernějšímu řešení, jak schovat závěsy, jež mnohdy narušují čistý celkový vzhled v místnosti. Díky skrytým závěsům vyniknout samotné dveře, což se u dveří se standardními závěsy málokdy podaří,“ říká zástupce společnosti SAPELI Dušan Vrtal. A dodává: „Skryté závěsy jsou velmi odolné, vydrží minimálně 200 tisíc cyklů. Atraktivní vzhled tak dveřím neubírá na funkčnosti, spíše naopak.“

Speciální časově omezená nabídka platí až do konce dubna

Společnost SAPELI patří v současnosti mezi největší české výrobce interiérových dveří a zárubní, který v České republice, co se týče šíře sortimentu, nemá konkurenta. Svým zákazníkům nabízí ucelenou škálu dveří od základních foliovaných, přes klasické dýhované, až po luxusní modely či prosklené stěny na míru. Neustále si drží vysokou úroveň designu a vynikající kvalitu svých produktů. Mimo Českou republiku úspěšně působí na Slovensku, Rakousku, Německu,  Polsku a v posledních dvou letech také v Maďarsku, Bulharsku a Chorvatsku. 

Sapeli

Více na www.sapeli.cz.

   
19.03.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Marika11 [*]

    tiež sme nedávno kupovali vchodové dvere. síce nie od sapeli, ale sme velmi spokojní ako to spravili a ako náš barák teraz vyzera :)

    superkarma: 0 29.06.2015, 11:39:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme