Bulvár

Trefná střelkyně a rozporuplná blíženkyně


Dobrý den!
Jedni nechávají všechno náhodě a případné úspěchy či krize svádějí na osud. Druzí svůj život položili do rukou božích, a za vše děkují Pánu Bohu. A třetí skupina čte horoskopy.
Jako moje kamarádka Střelec, která si před léty z velké lásky vzala počínajícího opilečka Vodnáře. Museli se vzít nejen proto, že se jim do devíti měsíců narodila dcera Vážka, ale podle slov mé kamarádky to měli dávno psáno ve hvězdách.
Za pár let rozšířili rodinku o malou Vodnářku, a rodina všechny radosti i krize překonávala díky dennímu studiu zvěrokruhu paní domu. Z opilečka se stával opilec, který propil i poslední peníze na účtě. Kamarádka Střelkyně vždy trefně odpověděla. Musel se opít, protože ráno četla pro vodnáře špatný den. Špatný je pro notorické opilce opití. Že cestou přišel o všechny peníze z výplaty? Takoví oni vodnáři prostě jsou. Podle ní a jejích výčtů.
Její čerstvě rozvedená sousedka ve znamení Berana opustila v rozvodové síni nikoliv podle mého osla, ale Býka proto, že ti dva se neměli brát. O aspektu těch dvou znamení četla úžasná Střelkyně už dávno, ale před svatbou jim šla gratulovat a přát šťastné manželství.
Babička z maminčiny strany žila do dlouhých pětadevadesáti let, protože byla narozena v ascendentu Raka ročníku bla bla bla. Hodinu narození sice nevěděla, také jak by mohla. Důležité je, že věděla, proč žila tak dlouho.
Spolu si rozumíme dobře proto, neboť ona je, jak stále opakuji, trefná a přímá střelkyně, a já rozporuplná, provokující Blíženkyně. Umíme najít kompromis a vyjít si vstříc. Tak vychází její průřez naším vztahem v magickém horoskopu, který čte s ranní kávičkou.
Ve skutečném životě jí máloco vyjde, a jen díky horoskopům umí brát život jaký je. Všechno, co jí nevychází, už je předem napsané. I kousek té její radosti tam je někde v koutku natištěné stránky schovaný.
Nečtu horoskopy, nemodlím se, ale věřím na osud. Napadá mě, že to bude tím, že jsem ten Blíženec.

Krásný začátek týdne přeje všem
                                                        
Maca.M.
Milá Maco.M.,
vaše přítelkyně je přesný příklad toho, jak z horoskopů (s prominutím) zblbnout. Tím se jí nechci dotknout, spíš ji lituji.
   
25.09.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Vera.Macík [*]

  rumcajs.tm: No tak vidíš. Blíženci jsou prostě v pohodě.

  superkarma: 0 25.09.2006, 19:26:30
 2. avatar
  [6] rumcajs.tm [*]

  Já jsem blíženec už dlouho,a nikdo se semnou nenudí,spíš naopak.Vždycky je prdel

  superkarma: 0 25.09.2006, 19:12:52
 3. avatar
  [5] Vivian [*]

  Ale aby si někdo nemyslel, že Vodnáři jsou norci
  Mně kupříkladu alkohol moc nechutná...

  superkarma: 0 25.09.2006, 15:27:33
 4. avatar
  [3] arjev [*]

  Maca.M: to se Ti povedlo.Moc se mi líbí,hlavně s opilečkem Vodnářem.Víš,že já mám kolegu Vodnáře,pije jako jalůvka,ale báječně s ním vycházím.Vodnáři jsjou moje krevní skupina,protože jsem Kozoroh,mémémé je všechno.

  superkarma: 0 25.09.2006, 09:44:21
 5. avatar
  [2] Janecka [*]

  Mám taky známou a ta když má špatný horoskopo,tak nechce jít ani do práce (samozřejmě že musí, ale čeká co se stane). Já jsem ryba se vším všudy.Žiju si ten vysněný svět někde v mlhách a skutečnost mě někdy ničí.Mám až moc dobrosrdečnou povahu.Manžel je býk,tak mě z toho občas dostane a přivede do reálie

  superkarma: 0 25.09.2006, 09:33:20
 6. avatar
  [1] Vera.Macík [*]

  Blíženci jsou v pohodě. Zdravím.

  superkarma: 0 25.09.2006, 09:25:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme